obecnie
-1° C
jutro
5° C
djkubus
Czy obawiasz się wirusa z Wuhan na podkarpaciu?


Ostatnio na forum

 • brother druggs sister
  6 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • 8487311 9794014 5315913 ...
  16 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • filme net hd
  11 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • filme dublado online hd
  11 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • online filme 2013 hd
  12 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • le models
  16 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • kartika putri mesum
  18 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

W piątek ważenie zawodników przed galą bokserską

12 lutego 2020 08:29, autor: stalowawola.pl

Gala boksu „Stalowa Wola Boxing Show” już w najbliższą sobotę, 15 lutego 2020 roku. Sportowe emocje związane z nią towarzyszyć nam będą jednak wcześniej, od 14 lutego. Wtedy to w VIVO! Stalowa Wola odbędzie się trening medialny połączony z oficjalnym ważeniem zawodników, którzy w centrum handlowym zaprezentują swoją formę na dzień przed bokserskim I Memoriałem Lucjana Treli.

14 lutego, o godzinie 17.00, w centrum handlowym pojawią się utalentowani bokserzy jak Przemysław SMILE Gorgoń, Krzysztof TWARDY Twardowski, Michał Bańbuła oraz Krzysztof Warekso. Utytułowani sportowcy zaprezentują swoje umiejętności i formę na dzień przed I Memoriałem Lucjana Treli.

To nie koniec atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy! W ten piątek odbędzie się w galerii również oficjalne ważenie zawodników, po którym każdy z kibiców będzie mógł porozmawiać z bokserami, a także zrobić pamiątkowe zdjęcie. W programie przewidziano również konkursy sprawdzające wiedzę o sporcie oraz aspektach bokserskich, w których do wygrania będą m.in.: bilety na I Memoriał Lucjana Treli. Ceremonię ważenia poprowadzi znany komentator sportowy Edward Durda.

Gala boksu zawodowego i olimpijskiego „Stalowa Wola Boxing Show” upamiętnia legendarnego boksera, który odszedł w lutym ubiegłego roku. Po zakończeniu kariery Lucjan Trela zajął się trenowaniem młodych, utalentowanych bokserów, przyczyniając się tym samym do popularyzacji boksu w naszym mieście.

Bilety na galę można kupić na stronie https://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1733 oraz w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji i Sklepie Sportowym „Maraton” przy ul. Okulickiego. Memoriał Lucjana Treli będzie również transmitowany na żywo na kanale Polsat Sport.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.