292 wyświetleń
    352 wyświetleń

Sparing: remis z KS Wiązownica

31 stycznia 2021 10:31, autor: stal1938.pl

W czwartym meczu sparingowym w zimowym okresie przygotowawczym piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z KS Wiązownica. Zielono-czarni ten mecz zremisowali 3:3.

Po sparingu z Wisłą Sandomierz (więcej o tym meczu TUTAJ) piłkarze prowadzeni przez Jaromira Wieprzęcia zmierzyli się z KS Wiązownica. W drugim sobotnim meczu kontrolnym szkoleniowiec Stali dał możliwość pokazania swoich umiejętności kilku testowanym zawodnikom.

Zielono-czarni już w 1. minucie objęli prowadzenie. Bramkarza gości pokonał ładnym strzałem z 16 metrów Maciej Wojtak. Rywale szybko odpowiedzieli – w 7. minucie meczu było już 1:1, a na listę strzelców wpisał się Kacper Rop. Tuż przed końcem pierwszej połowy goście strzelili drugiego gola i na przerwę zeszli prowadząc 2:1.

„Stalówka” do remisu doprowadziła w 50. minucie po golu, którego strzelił jeden z testowanych zawodników. Piłkarze KS Wiązownica prowadzenie znów objęli w 72. minucie. Nasza drużyna odpowiedziała jednak błyskawicznie! Już minutę później bramkę zdobył bowiem Wiktor Stępniowski.

To był ostatni gol w tym spotkaniu. Sparing z KS Wiązownica ostatecznie zakończył się zatem remisem 3:3.

Stal Stalowa Wola – KS Wiązownica 3:3 (1:1)

Skład Stali Stalowa Wola:

Siudak – Jarosz, zawodnik testowany, Zięba, Tłuczek, Lebioda, Wojtak, Stępniowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

Grał także: Korziewicz.