365 wyświetleń
Przejdź do forum

Sporo emocji w meczu z Podhalem!

21 czerwca 2021 11:50, autor: stal1938.pl

W meczu 42. kolejki III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z Podhalem Nowy Targ. To spotkanie zakończyło się remisem.

To był ostatni mecz „Stalówki” w tym sezonie w rozgrywkach III ligi grupy IV. Zielono-czarni zmierzyli się w nim z Podhalem Nowy Targ. Końcówka tej potyczki była bardzo emocjonująca!

Gospodarze prowadzenie w tym spotkaniu objęli w 21. minucie. Wtedy to bramkarza „Stalówki” pokonał Patryk Serafin. W dalszym etapie potyczki brakowało dobrych okazji zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Dopiero w końcówce tej części gry swoją szansę miał Bartosz Wiktoruk, lecz jego uderzenie z kilku metrów obronił bramkarz gospodarzy.

W drugiej połowie niedzielnego meczu wynik długo nie ulegał zmianie. W końcu w 79. minucie Stal doprowadziła do wyrównania, a bramkarza gospodarzy pokonał David Hascak. Podhale szybko jednak odpowiedziało i strzeliło drugiego gola, a dokonał tego Dawid Dynarek.

Zielono-czarni tym się jednak nie podłamali i walczyli do końca. Dzięki temu w 89. minucie znów doprowadziliśmy do remisu. Rzut karny wykorzystał Michał Mistrzyk!

To była już ostatnia bramka w tym spotkaniu. Niedzielny mecz Stali z Podhalem Nowy Targ zakończył się remisem 2:2.

Podhale Nowy Targ – Stal Stalowa Wola 2:2 (1:0)

1:0 – Patryk Serafin 21′

1:1 – David Hascak 79′

2:1 – Dawid Dynarek 83′

2:2 – Michał Mistrzyk (k.) 89′

Składy:

Podhale Nowy Targ (skład wyjściowy): Matoga – Lepiarz, Lewiński, Serafin, Surmiak, Burnat, Molis, Tonia, Kobylarczyk, Mianowany, Dynarek.

Stal Stalowa Wola (skład wyjściowy): Wietecha – Waszkiewicz, Khorolskyi, Pietrzyk, Mistrzyk, Drobot, Zięba, Conde, Wiktoruk, Jopek, Płonka.

Sędzia: Daniel Detka (Kielce).