403 wyświetleń
Przejdź do forum

WP Transfer zwycięzcą Turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Miej...

1 września 2021 20:27, autor: mosir.stalowawola.pl
W sobotę 28 sierpnia 2021 roku, na terenie  pływalni  odkrytej odbył się turniej w siatkówce plażowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stalowej Woli Stanisława Sobieraja. Z dziewięciu zgłoszonych drużyn ostatecznie do rywalizacji przystąpiło sześć. Ekipy zostały podzielone na dwie grupy. W półfinale drużyna ”Biegaj po krzakach” przegrała 1:2 z „WP Transfer”a „Asy z Niska” uległy „KSM” również 1:2. W meczu o trzecie miejsce zwycięzcą została ekipa „Biegaj po krzakach” pokonując 2:1 „Asy z Niska”. Wielkim finał należał już  do „WP Transfer” i  „KSM”. Po bardzo zaciętym spotkaniu drużyna „KSM” musiała uznać wyższość  „WP Transfer” i ostatecznie przegrywa 1:2.  Zwycięzcy wystąpili w składzie; Marcin Rąpała, Artur Błażejczak i Paweł Kania, KSM reprezentowali: Katarzyna Hanejko, Rafał Hasiak i Mateusz Pyrak a zdobywcy trzeciego miejsca grali w składzie: Kamil Zarewicz, Krzysztof Wójcik i Jan Konopka. Medale i puchary najlepszej trójce wręczali Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli Stanisław Sobieraj, p.o. dyrektor MOSiR Grzegorz Domański i Prezes CES Vega Edward Sroka, który ufundował nagrody dla każdego uczestnika turnieju. Zgodnie z deklaracją Pana Przewodniczącego impreza została wpisana do kalendarza jako cykliczna, kończąca sezon na pływalni odkrytej.