152 wyświetleń
    312 wyświetleń

Juniorki młodsze VEGI w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski.

14 lutego 2022 19:35, autor: mosir.stalowawola.pl
Dramatyczny przebieg miało sobotnie spotkanie juniorek młodszych VEGI  z Karpatami Krosno. Podopieczne trenera Jakuba Patkiewicza wygrały 3:2 i zapewniły sobie awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski. Pierwszy set nie wskazywał, że nasze dziewczęta czeka ciężka przeprawa. Wygrały go 25:17. W drugim role się odwróciły i lepsze były krośnianki wygrywając 26;24. W trzecim znowu popis dały nasze dziewczęta deklasując rywalki 25:13. niestety w czwartym secie ponownie na przewagę zwyciężają rywalki 26:24. Dramatyczny przebieg miał tie break. Przyjezdne prowadziły 14:9. Wówczas na zagrywkę powędrowała Ola Partyka i skutecznymi serwisami dała zwycięstwo naszej drużynie 16:14. Po meczu radość trenera i dziewcząt byłą ogromna. Trenerowi i dziewczętom gratulujemy i życzymy powodzenia w ćwierćfinałach.