obecnie
-1° C
jutro
5° C
djkubus
Czy obawiasz się wirusa z Wuhan na podkarpaciu?


Ostatnio na forum

 • brother druggs sister
  3 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • 8487311 9794014 5315913 ...
  14 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • filme net hd
  11 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • filme dublado online hd
  11 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • online filme 2013 hd
  12 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • le models
  16 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • kartika putri mesum
  18 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Sukces zawodniczek UKS "Olimpii-Orlęta" w turnieju wojewódzkim

14 maja 2015 16:52, autor: Peterek

W wojewódzkim finale ogólnopolskiego turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” reprezentacja dziewcząt UKS "Olimpii-Orlęta" Pysznica w kategorii U-8 zdobyła srebrny medal.

W turnieju wzięły udział dwie drużyny dziewcząt z Pysznicy (kat. U-8 i kat. U-10), które od trenują w pysznickiej szkole pod czujnym okiem Wacława Portki.

Dziewczyny z kat. U-10 wygrały wszystkie trzy mecze w swojej grupie i z pierwszego miejsca awansowały do ćwierćfinału. W kolejnym meczu dziewczyny dzielnie walczyły, górę jednak wzięło zmęczenie po poprzednich zmaganiach i uległy przeciwnej drużynie.

Dziewczyny z kat U-8 w swojej grupie zaczęły od wysokiego zwycięstwa, kolejny mecz zremisowały, a trzeci przegrały, bilans bramkowy pozwolił im jednak na awans z drugiego miejsca do półfinału. W półfinale cały mecz pysznickie piłkarki przeważały, bramka jednak nie padła i o wyniku zdecydowały rzuty karne - 2-0 dla Pysznicy. W wielkim finale pysznickie orlęta spotkały się z drużyną dziewcząt z Krosna, z którą grały trzeci mecz w grupie. Zawodniczki z Krosna okazały się lepsze, niemniej jednak srebro naszych najmłodszych piłkarek na tak prestiżowym turnieju to duży sukces.

Gratulujemy obu pysznickim drużynom i ich trenerowi!

Komentarze czytelników (4)