168 wyświetleń
    329 wyświetleń

ZS nr 1 “Sikorski” w półfinale Licealiady w Koszykówce Chłopców.

12 marca 2023 20:23, autor: mosir.stalowawola.pl
Już dawno hala sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie gościła tylu kibiców koszykówki. Drużynę ZS nr 1 prowadzoną przez Elżbietę Pamułę przyszła dopingować niemal cała szkoła. Na trybunach zasiadła także kadra dyrektorska i pedagogiczna. Rywalem “Sikorskiego” była drużyna ZS z Tarnobrzega. Rywalizacja pomiędzy tymi miastami zawsze ma dodatkowy smaczek. Toteż fani szkoły z ulicy Hutniczej 17 od początku zaczęli prowadzić głośny doping, który pomagał naszym a deprymował rywali. Sam mecz przebiegał od początku pod dyktando podopiecznych Elżbiety Pamuły. Pierwszą kwartę nasi wygrali 18:8. W drugiej przewaga jeszcze bardziej wzrosła. Tą część “Sikorski” wygrał 27:9 i po pierwszej połowie prowadził 45:17. Po zmianie stron trenerka “Sikorskiego” desygnowała do gry zmienników i goście nieco odrobili straty. Trzecia kwarta 14:18. W ostatniej odsłonie ponownie stalowowolanie przycisnęli rywali wygrywając 14:9 i w całym meczu 73:44. Teraz ZS nr 1 reprezentować będzie nasz rejon w półfinałach wojewódzkich.