155 wyświetleń
    315 wyświetleń

Dziewczęta z PSP 7 w Stalowej Woli najlepsze w powiecie.

31 marca 2023 13:42, autor: mosir.stalowawola.pl
W czwartek 30 marca w sali sportowej MOSiR odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Do rywalizacji zgłosiły się trzy szkoły: PSP 7 Stalowa Wola, PSP Jastkowice i PSP Zaleszany. Grano do dwóch wygranych setów. Każdy set grała inna “czwórka”. W przypadku remisu po dwóch setach, w trzecim, decydującym grał już dowolny skład. W pierwszym spotkaniu zmierzyły się drużyny zaliczane do faworytów PSP 7 i PSP Zaleszany. Mecz był bardzo zacięty. Pierwszego seta 25:9 wygrała “siódemka”. W drugim 25:11 lepsze Zaleszany. W decydującym 15:9 wygrała PSP 7. W drugim meczu PSP 7 dość łatwo rozprawiła się z PSP Jastkowice 2:0 (25:5, 25:13). W ostatnim meczu Zaleszany pokonały Jastkowice 2:0 (26:16, 25:5). PSP nr 7 reprezentować będzie nasz powiat na zawodach rejonowych.