obecnie
10° C
jutro
15° C
djkubus
Czy wybierasz się na wakacje?



Ostatnio na forum

  • Praca dodatkowa / sezonowa.
    3132 wyświetleń
    2 odpowiedzi
  • Cyrk bez zwierząt?
    121 wyświetleń
    9 odpowiedzi
  • Własna działalność gospoda...
    1453 wyświetleń
    3 odpowiedzi
  • Muzeum Kedywu Armii Krajow...
    114 wyświetleń
    3 odpowiedzi
  • Powiatowy Urząd Pracy w St...
    247 wyświetleń
    5 odpowiedzi
  • Dotacje na szkolenia, gdzi...
    747 wyświetleń
    1 odpowiedzi
  • Pan Bóg i wódka.
    1724 wyświetleń
    4 odpowiedzi
Przejdź do forum

1. urodziny VIVO! Stalowa Wola!

29 października 2016 16:57, autor: zomo
Już 5. listopada odbędą się huczne 1. urodziny VIVO! Stalowa Wola! Z tej okazji przygotowano moc atrakcji: casting modelek w ramach FashionTV Model Search, spotkanie z gwiazdami - blogerką modową Jessicą Mercedes oraz prezenterem Bartkiem Jędrzejakiem, a także pokazy mody i konkursy. Świętowanie nie obędzie się bez urodzinowego tortu i specjalnych promocji w sklepach.

- Duża atrakcyjność centrów handlowych Vivo spowodowała, że zdecydowaliśmy się na otwarcie naszych sklepów w Stalowej Woli oraz Wołominie – komentuje Artur Kuczyński, prezes spółki Joart. Cały czas docieramy do kolejnych grup odbiorców i otwieramy swoje salony wszędzie tam gdzie jest zapotrzebowanie – dodaje. Rozpatrywaniem nowych lokalizacji zajmuje się firma MM Consulting z Wrocławia, która w chwili obecnej prowadzi wiele rozmów z różnymi inwestorami, oczekuje też na przesłane oferty powierzchni handlowych w przedziale metrażowym 300-500 mkw.

Immofinanz, będący właścicielem VIVO! w Stalowej Woli podpisał z przedstawicielami firmy meblowej Agata umowę w ramach rozbudowy centrum handlowego.

Agata posiada aktualnie 18 salonów wielkopowierzchniowych z ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Inwestycja w Stalowej Woli swoją konstrukcją zostanie połączona z VIVO! od strony północnego wejścia do centrum handlowego.

VIVO! Stalowa Wola to centrum handlowe, którego pierwsza część z łącznie ok. 22.500 mkw. powierzchni pod wynajem została otwarta 5 listopada 2015 roku, jest prowadzony wspólnie z partnerem Immofinanz, Acteeum Group.