obecnie
21° C
jutro
26° C
Czy wybierasz się na wakacje?



Ostatnio na forum

  • Moto - Terroryści.
    184 wyświetleń
    11 odpowiedzi
  • INWIGILACJA, stała się sym...
    1511 wyświetleń
    5 odpowiedzi
  • Prezent dla Dziewczyny.
    2101 wyświetleń
    9 odpowiedzi
  • Stalowka.EU - nowa wersja ...
    2863 wyświetleń
    8 odpowiedzi
  • Jaki? Majonez, Keczup, Mus...
    774 wyświetleń
    6 odpowiedzi
  • Warsztat samochodowy
    2845 wyświetleń
    5 odpowiedzi
  • SKR - Była Planeta
    1554 wyświetleń
    4 odpowiedzi
Przejdź do forum

Święty Mikołaj na imprezie w ZS nr 6

6 grudnia 2016 16:00, autor: stalowowolski.pl
Azję, Amerykę i Afrykę trzeba było przemierzyć w „Poszukiwaniu Świętego Mikołaja”. A ten 6 grudnia mógł być tylko w jednym miejscu – oczywiście w Zespole Szkół Nr 6 Specjalnych w Stalowej Woli. Gdy się już znalazł, była wielka radość i wspólne tańce.

Sala gimnastyczna ZS Nr 6 była 6 grudnia zapewne najbardziej ciepłym i radosnym miejscem w całej Stalowej Woli. Na uroczystości pt. „Poszukiwanie Świętego Mikołaja” spotkali się dzieci, rodzice, grono pedagogiczne, przyjaciele szkoły, a także przedstawiciele organu założycielskiego szkoły, czyli Powiatu Stalowowolskiego. Widzowie zostali zabrani w fantastyczną podróż po świecie, a oprowadzali ich mali artyści – uczniowie oraz przedszkolaki z ZS Nr 6, wspierani przez swoich wychowawców. Dodatkowo wsparli ich jeszcze goście: Młodzieżowa Orkiestra z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum Katolickiego działająca przy Miejskim Domu Kultury pod dyrekcją Mieczysława Parucha, a także solistki z Niżańskiego Centrum Kultury "Sokół"- Karolina i Andżelika Guściora. – Muszę przyznać, że Mikołaj pamięta o naszej szkole przez cały rok, pomagając nam poprzez naszych niezawodnych sponsorów, jak i Powiat Stalowowolski, dzięki któremu w tym roku nasz budynek wypiękniał za sprawą przeprowadzonej termomodernizacji, a dodatkowo obok pojawił się piękny plac zabaw dla dzieci – mówiła Barbara Nabrzeska, dyrektor ZS Nr 6 Specjalnych.

Uroczystość była też okazją do pochwalenia się wieloma sukcesami sportowymi odniesionymi w mijającym 2016 roku na arenie ogólnopolskiej przez uczniów ZS Nr 6. – Gratuluję wam tych sukcesów, to ogromny powód do dumy. Jesteście dzielni i wiem, że jeszcze wiele sukcesów przed wami. Gratuluję też tutejszemu całemu gronu pedagogicznemu – patrzę na wasze oddanie w pracy z ogromnym podziwem. A wiem co mówię – sam byłem nauczycielem i wychowawcą – mówił starosta Janusz Zarzeczny.





Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.