obecnie
26° C
jutro
25° C
Czy wybierasz się na wakacje?



Ostatnio na forum

  • Czy powstanie Islamska dzi...
    1277 wyświetleń
    8 odpowiedzi
  • Moto - Terroryści.
    194 wyświetleń
    11 odpowiedzi
  • INWIGILACJA, stała się sym...
    1519 wyświetleń
    5 odpowiedzi
  • Prezent dla Dziewczyny.
    2109 wyświetleń
    9 odpowiedzi
  • Stalowka.EU - nowa wersja ...
    2871 wyświetleń
    8 odpowiedzi
  • Jaki? Majonez, Keczup, Mus...
    782 wyświetleń
    6 odpowiedzi
  • Warsztat samochodowy
    2854 wyświetleń
    5 odpowiedzi
Przejdź do forum

25 Finał WOŚP w Stalowej Woli

5 stycznia 2017 15:41, autor: zomo
Już w niedzielę, 15 stycznia 2017 roku w wielu miejscach w Polsce i na Świecie zagra Jubileuszowy, 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowania do Finału w Stalowej Woli zmierzają powoli do finiszu i choć program nie jest jeszcze ostatecznie zamknięty, to już dziś możemy uchylić rąbka tajemnicy. Jesteście ciekawi, co przygotowaliśmy w tym roku?

Celem 25. Finału WOŚP jest zbiórka funduszy na zakup sprzętu niezbędnego do ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólno - pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. To zadanie przed którym stanie ponad 230 wolontariuszy ze Stalowej Woli i okolic.

Sport, muzyka, profilaktyka i … kreatywna zabawa

Centrum stalowowolskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny znajdzie się w Spółdzielczym Domu Kultury. Tutaj w dniu Finału od godz. 14:00 do 20:00 nauczymy Was pierwszej pomocy (GIT), zdrowego żywienia (Żyj Zdrowo Kolorowo, dietetyk Sabina Pardel) czy ogólnie zdrowego życia (Trener Personalny Szymon Łokaj). Nie zabraknie też interesujących stoisk m.in.: Zabawy w Gotowanie, Konesso, stalowowolskiego Medyka – no i oczywiście muzyki (Jam Session) i tańca (BBoy Żurek ze swoją ekipą) na scenie.

Ale wiele wydarzeń odbędzie się poza Spółdzielczym Domem Kultury. I tak:

  • na CZAD ORKIESTRZE zabrzmi dużo dobrego funku, rocku, reggae, ska, punku
    i metalu w wykonaniu zespołów współpracujących z Volume UP (sobota 14.01, Klub Labirynt, start 17:00) …
  • … a na hali MOSiR w Stalowej Woli, 3 Instruktorów poprowadzi intensywny,
    3-godzinny Maraton ZUMBY - super atmosfera, muzyka, ruch zdrowie, zabawa gwarantowane! (niedziela, 15.01, Hala MOSiR, start: 13:00)
  • Z kolei mali i duzi sympatycy LEGO przez dwa dni zbudują wielkie serducho
    z ponad 20 tys. klocków LEGO (sobota-niedziela, Campus Naukowy Zawrót Głowy w Stalowej Woli, od 9 do 19) …
  • … a biegacze i chodziarze Nordic –Walking już po raz trzeci policzą się z cukrzycą (niedziela, Park Miejski, start: godz: 14:00)
Nie zabraknie też światełka do nieba, licytacji oraz bardziej kameralnych wydarzeń. Aktualny program 25. Finału WOŚP w Stalowej Woli znajdziecie na stronie:
www.wosp-stalowawola.pl .

Siema!

Komentarze czytelników (1)
  • burczan (5 miesięcy, 2 tygodnie temu)

    owsiakowi teraz wiecej bedzie trzeba wiec działać marznąć zbierać...