obecnie
19° C
jutro
18° C
Który z koncertów podczas Dni Stalowej Woli podobał Ci się najbardziej?

Ostatnio na forum

 • Jaką sieć i jaki telefon p...
  3164 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Prezent na dzień dziecka!
  133 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Jaki polecacie internet.
  2584 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Agata Meble.
  972 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • ARMES - Nisko.
  4498 wyświetleń
  9 odpowiedzi
 • Uwaga! Oszustka z miejsco...
  16002 wyświetleń
  99 odpowiedzi
 • Świąteczne premie ,dodatki...
  601 wyświetleń
  10 odpowiedzi
Przejdź do forum

„SÓWKA MĄDRA GŁÓWKA”- XIX edycja zmagań z ortografią

25 kwietnia 2017 11:08, autor: powiat-nisko.pl
W sobotę 22 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Nr 2 w Nisku odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas drugich i trzecich szkół podstawowych w powiecie niżańskim. Była to już XIX edycja zmagań z ortografią. Wzięło w niej udział 40 uczniów. Komisja dokonała oceny prac uczniów i wyłoniła laureatów konkursu.

Wśród uczniów klas drugich najlepszymi w ortograficznych zmaganiach okazali się: Katarzyna Kania z Gminy i Miasta Ulanów, Michał Szabat z Gminy Harasiuki oraz Gabriela Sołtys i Dawid Bałut z Gminy Jeżowe. Miejsce drugie zdobyli: Joanna Smusz z Gminy i Miasta Nisko, Gabriel Hasiak z Gminy i Miasta Ulanów, Kamil Łyko z Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem oraz Przemysław Chamot z Gminy Jeżowe. Miejsce trzecie wywalczyli: Karolina Nawrocka z Gminy i Miasta Ulanów, Zuzanna Ładosz z Gminy Harasiuki oraz Zuzanna Łojek i Wiktoria Okoń z Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem.

Wśród uczniów klas trzecich I miejsce zdobyli: Marlena Kułaga z Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem oraz Julia Socha i Paweł Urbanik z Gminy Jeżowe. Miejsce drugie wywalczyli: Karolina Warchoł z Gminy Jarocin, Patryk Wołoszyn z Gminy i Miasta Nisko, Krystian Rzeszutko z Gminy Harasiuki, Julia Szałaj z Gminy Krzeszów oraz Anna Zakrzewska z Gminy Rudnik nad Sanem. Miejsce trzecie zdobyli uczniowie: Paulina Koc z Gminy Jeżowe, Aleksandra Dubiel z Gminy i Miasto Nisko oraz Szymon Rodziewicz z Gminy Krzeszów.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe ufundowane m. in. przez Starostę Niżańskiego Roberta Bednarza, które wręczyli im zaproszeni goście: Wicedyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Nisku Alicja Stelmach oraz Członek Zarządu Powiatu Niżańskiego Józef Sroka.
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.