obecnie
13° C
jutro
15° C
impulse
Ile zarabiasz "na rękę" ?


Ostatnio na forum

 • Henryk Szostak szef Hucian...
  367 wyświetleń
  20 odpowiedzi
 • Armes - Nisko.
  10968 wyświetleń
  42 odpowiedzi
 • Rowerzystka ze Stali - Kla...
  831 wyświetleń
  9 odpowiedzi
 • Afera w WORD-zie w Tarnobr...
  241 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Skatepark Stalowa Wola.
  873 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Dotacje na szkolenia, gdzi...
  250 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Stanisław Sobieraj.
  21504 wyświetleń
  21 odpowiedzi
Przejdź do forum

Wygrajmy siłownię plenerową dla Stalowej Woli!

15 maja 2017 16:00, autor: stalowawola.pl
Siłownia plenerowa to doskonała forma aktywnego spędzania czasu, ale to już na pewno wiecie! A co Wy na to, by wygrać takie miejsce dla Stalowej Woli? Miasto przeszło pozytywnie pierwszy etap w Konkursie Nestle Porusza Polskę. Teraz to, czy w hutniczym grodzie powstanie nowa siłownia pod chmurką, leży tylko w rękach mieszkańców!

Teren jaki zaproponowaliśmy do akcji Nestle Porusza Polskę, to ogrodzony obszar znajdujący się przy Zespole Szkół nr 3 w Stalowej Woli. W pobliżu nie znajduje się żaden obiekt typu siłownia odkryta, ale dzięki Wam może się to zmienić! Na pewno nie brakuje osób w mieście, którzy chętnie będą korzystać z tej formy aktywności fizycznej.

A co trzeba zrobić? Wybór zwycięskich Lokalizacji odbędzie się poprzez głosowanie za pośrednictwem strony internetowej: https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/lokalizacja/290,i8. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu na Stronie, jedna osoba będzie mogła każdego dnia trwania głosowania oddać 1 głos na wybraną Lokalizację. Głosowanie już trwa, a skończy się 30 czerwca, więc do dzieła!

Nestle w swoim konkursie rozda 16 siłowni plenerowych, po jednej dla każdego województwa. Na Podkarpaciu, oprócz stalowowolskiej, zgłoszonych zostało 30 innych lokalizacji. Wygrywa Miasto, które zdobędzie największą liczbę głosów.

Nagrodą w Konkursie jest siłownia zewnętrzna składająca się z czterech podwójnych urządzeń – biegacz + orbitrek, rower + jeździec, surfer + twister, drabinka + podciąg nóg, jednego pojedynczego urządzenia – wioślarz i tablicy wraz z regulaminem siłowni zewnętrznej wraz z projektem zagospodarowania terenu i montażem, o wartości 16,759 zł brutto.
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.