obecnie
0° C
jutro
-0° C
Czy podobają Ci się ozdoby świąteczne w mieście?


Ostatnio na forum

 • Sylwester w zakopanem
  2222 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Pedofil w Rozwadowie.
  9490 wyświetleń
  29 odpowiedzi
 • Księgi Wieczyste po adresi...
  1184 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Buty ślubne.
  285 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • ARMES - Nisko.
  7611 wyświetleń
  30 odpowiedzi
 • Zaremba + Stalowowolskie m...
  154 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • czas prezentow
  716 wyświetleń
  3 odpowiedzi
Przejdź do forum

Piknik Trzech Kurzyn za nami

5 sierpnia 2017 09:11, autor: powiat-nisko.pl
Stowarzyszenie „Trzy Kurzyny”, OSP Kurzyna i Wiejski Klub Sportowy Kurzyna, w sobotę 22 lipca 2017 roku zorganizowali dla mieszkańców powiatu niżańskiego Piknik Trzech Kurzyn.

Organizatorzy przygotowali na ten dzień wiele atrakcji. Najmłodsi korzystali m. in. ze zjeżdżalni, placu zabaw i suchego basenu. Wielką frajdą były również „malowane buzie” i skręcane baloniki.

Panie ze Stowarzyszenia częstowały licznie przybyłych na Piknik mieszkańców Kurzyn: Małej, Średniej i Wielkiej oraz gości, przygotowanymi przez siebie zdrowymi koktajlami owocowymi.

W programie Pikniku znalazło się także wiele konkursów. Dużym powodzeniem cieszyły się konkursy artystyczne: recytatorski, piosenki dziecięcej, taneczny i teatralny. Odbyło się również kilka konkurencji sportowych dla dzieci i całych rodzin.

Dorośli mogli uczestniczyć we współzawodnictwie drużyn pożarniczych, przecinaniu kłód drewna ręczną piłą na czas, wbijaniu gwoździ w drewno, wspinaniu się po wysokim „palu” po nagrodę. Dużą atrakcją były popisy wokalne i taneczno-sportowe Pań 60+.

Panie i Panowie ze Stowarzyszenia „Trzy Kurzyny” zadbali również o poczęstunek i każdy uczestnik Pikniku mógł degustować tradycyjne potrawy i słodkości.

Członkowie Stowarzyszenia prezentowali się w oryginalnych strojach rzeszowskich.

Nagrody dla zwycięzców licznych konkursów ufundował Powiat Niżański, a wręczał je obecny na Pikniku Starosta Robert Bednarz i Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów Stanisław Garbacz.

Fot. B. Pucko
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.