obecnie
14° C
jutro
17° C
Czy w Stalowej Woli powinno powstać schronisko dla zwierząt?


Ostatnio na forum

 • Bójka w okolicach „Budowla...
  180 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • usunięty ;)
  40 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Pedofil w Rozwadowie.
  7159 wyświetleń
  17 odpowiedzi
 • Wichrowe Wzgórze.
  58 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Stalowka.EU - nowa wersja ...
  3279 wyświetleń
  9 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  144 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Sezon Grzewczy 2017 Stalow...
  104 wyświetleń
  5 odpowiedzi
Przejdź do forum

Piknik Trzech Kurzyn za nami

5 sierpnia 2017 09:11, autor: powiat-nisko.pl
Stowarzyszenie „Trzy Kurzyny”, OSP Kurzyna i Wiejski Klub Sportowy Kurzyna, w sobotę 22 lipca 2017 roku zorganizowali dla mieszkańców powiatu niżańskiego Piknik Trzech Kurzyn.

Organizatorzy przygotowali na ten dzień wiele atrakcji. Najmłodsi korzystali m. in. ze zjeżdżalni, placu zabaw i suchego basenu. Wielką frajdą były również „malowane buzie” i skręcane baloniki.

Panie ze Stowarzyszenia częstowały licznie przybyłych na Piknik mieszkańców Kurzyn: Małej, Średniej i Wielkiej oraz gości, przygotowanymi przez siebie zdrowymi koktajlami owocowymi.

W programie Pikniku znalazło się także wiele konkursów. Dużym powodzeniem cieszyły się konkursy artystyczne: recytatorski, piosenki dziecięcej, taneczny i teatralny. Odbyło się również kilka konkurencji sportowych dla dzieci i całych rodzin.

Dorośli mogli uczestniczyć we współzawodnictwie drużyn pożarniczych, przecinaniu kłód drewna ręczną piłą na czas, wbijaniu gwoździ w drewno, wspinaniu się po wysokim „palu” po nagrodę. Dużą atrakcją były popisy wokalne i taneczno-sportowe Pań 60+.

Panie i Panowie ze Stowarzyszenia „Trzy Kurzyny” zadbali również o poczęstunek i każdy uczestnik Pikniku mógł degustować tradycyjne potrawy i słodkości.

Członkowie Stowarzyszenia prezentowali się w oryginalnych strojach rzeszowskich.

Nagrody dla zwycięzców licznych konkursów ufundował Powiat Niżański, a wręczał je obecny na Pikniku Starosta Robert Bednarz i Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów Stanisław Garbacz.

Fot. B. Pucko
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.