obecnie
23° C
jutro
23° C
Czy wybierasz się na wakacje?Ostatnio na forum

  • Muzeum Kedywu Armii Krajow...
    616 wyświetleń
    16 odpowiedzi
  • Hutnik II.
    126 wyświetleń
    11 odpowiedzi
  • Baja Carpathia 2018 odwołany!
    1738 wyświetleń
    5 odpowiedzi
  • Nieruchomości Hiszpania!
    2338 wyświetleń
    2 odpowiedzi
  • 18-stka brata, co kupić?
    4049 wyświetleń
    12 odpowiedzi
  • Czas świątecznych prezentów?
    3037 wyświetleń
    6 odpowiedzi
  • Kupno mieszkania lub domu?
    2092 wyświetleń
    10 odpowiedzi
Przejdź do forum

18 sierpnia nastąpi otwarcie Agata Meble

7 sierpnia 2017 18:56, autor: zomo
Agata S.A., wiodąca firma w branży meblarskiej, otwiera kolejny salon wyposażenia wnętrz w województwie podkarpackim. Dynamiczny rozwój marki i bardzo dobre wyniki spółki sprawiają, że marka zaznacza swoją obecność nie tylko w największych aglomeracjach, ale też mniejszych miastach. Już od połowy sierpnia z oferty salonów Agata będą mogli korzystać mieszkańcy Stalowej Woli i okolic.

Agata S.A. stale rozwijają rynek wyposażenia wnętrz zarówno pod względem dostępu do szerokiego asortymentu, jak i inwestycji w nowe punkty sprzedaży detalicznej. Zgodnie z planami strategicznymi, firma planuje budowę średnio 3 nowych salonów rocznie do 2020 roku, powiększając tym samym powierzchnię handlową o prawie 200 tys. mkw.

– Aktualnie wprowadzamy nowy format obiektu handlowego – salon jednokondygnacyjny, o powierzchni zabudowy ok. 6,2 tys. mkw. i przestrzeni ekspozycyjnej na poziomie 5 tys. mkw. Jednym z naszych założeń jest to, aby nowe obiekty handlowe wpisywały się w istniejącą zabudowę i charakter danego miasta, dlatego w przypadku Stalowej Woli zdecydowaliśmy się na budowę salonu w ramach istniejącej już galerii VIVO! – komentuje Marcel Rodak, Dyrektor ds. Rozwoju Agata S.A.

Sieć Salonów Agata rozwija się na terenie całej Polski. Marka inwestuje nie tylko w największych aglomeracjach, ale również w miastach o mniejszej liczbie ludności. Budowa salonu Agata S.A. w Stalowej Woli rozpoczęła się w grudniu 2016 i trwała 8 miesięcy. Oficjalne otwarcie salonu nastąpi 18 sierpnia i dla odwiedzających zostały przygotowane atrakcyjne promocje.

– Do tej pory mieszkańcy Stalowej Woli czy Tarnobrzega musieli odbyć ponad godzinną podróż, aby odwiedzić nasz salon w Rzeszowie. Chcemy systematycznie ułatwiać dostęp do naszej oferty, dlatego nie tylko budujemy nowe salony, ale też inwestujemy w rozwój e-commerce, czyli sprzedaż mebli i artykułów wyposażenia wnętrz przez Internet – dodaje Marcel Rodak, Dyrektor ds. Rozwoju Agata S.A.

O Agata S.A.

Agata S.A. to sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 21 wielkopowierzchniowych salonów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów
i ekspertów.

Źródło: https://retailnet.pl
Komentarze czytelników (1)
  • UOKiK (11 miesięcy, 2 tygodnie temu)

    za brak dopisku ze material sponsporowany to jest kara ;)