obecnie
-9° C
jutro
-8° C
Ile zarabiasz "na rękę" ?


Ostatnio na forum

 • AND Computers czy Komputronik?
  4493 wyświetleń
  9 odpowiedzi
 • Skatepark Stalowa Wola.
  145 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Czy są potrzebne miejskie ...
  2121 wyświetleń
  13 odpowiedzi
 • Opozycja - Stalowa Wola.
  4264 wyświetleń
  54 odpowiedzi
 • Baja Carpathia 2018 odwołany!
  425 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Nocną po pomoc do szpitala?
  1349 wyświetleń
  16 odpowiedzi
 • Tragedia w VIVO!
  3489 wyświetleń
  39 odpowiedzi
Przejdź do forum

18 sierpnia nastąpi otwarcie Agata Meble

7 sierpnia 2017 18:56, autor: zomo
Agata S.A., wiodąca firma w branży meblarskiej, otwiera kolejny salon wyposażenia wnętrz w województwie podkarpackim. Dynamiczny rozwój marki i bardzo dobre wyniki spółki sprawiają, że marka zaznacza swoją obecność nie tylko w największych aglomeracjach, ale też mniejszych miastach. Już od połowy sierpnia z oferty salonów Agata będą mogli korzystać mieszkańcy Stalowej Woli i okolic.

Agata S.A. stale rozwijają rynek wyposażenia wnętrz zarówno pod względem dostępu do szerokiego asortymentu, jak i inwestycji w nowe punkty sprzedaży detalicznej. Zgodnie z planami strategicznymi, firma planuje budowę średnio 3 nowych salonów rocznie do 2020 roku, powiększając tym samym powierzchnię handlową o prawie 200 tys. mkw.

– Aktualnie wprowadzamy nowy format obiektu handlowego – salon jednokondygnacyjny, o powierzchni zabudowy ok. 6,2 tys. mkw. i przestrzeni ekspozycyjnej na poziomie 5 tys. mkw. Jednym z naszych założeń jest to, aby nowe obiekty handlowe wpisywały się w istniejącą zabudowę i charakter danego miasta, dlatego w przypadku Stalowej Woli zdecydowaliśmy się na budowę salonu w ramach istniejącej już galerii VIVO! – komentuje Marcel Rodak, Dyrektor ds. Rozwoju Agata S.A.

Sieć Salonów Agata rozwija się na terenie całej Polski. Marka inwestuje nie tylko w największych aglomeracjach, ale również w miastach o mniejszej liczbie ludności. Budowa salonu Agata S.A. w Stalowej Woli rozpoczęła się w grudniu 2016 i trwała 8 miesięcy. Oficjalne otwarcie salonu nastąpi 18 sierpnia i dla odwiedzających zostały przygotowane atrakcyjne promocje.

– Do tej pory mieszkańcy Stalowej Woli czy Tarnobrzega musieli odbyć ponad godzinną podróż, aby odwiedzić nasz salon w Rzeszowie. Chcemy systematycznie ułatwiać dostęp do naszej oferty, dlatego nie tylko budujemy nowe salony, ale też inwestujemy w rozwój e-commerce, czyli sprzedaż mebli i artykułów wyposażenia wnętrz przez Internet – dodaje Marcel Rodak, Dyrektor ds. Rozwoju Agata S.A.

O Agata S.A.

Agata S.A. to sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 21 wielkopowierzchniowych salonów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów
i ekspertów.

Źródło: https://retailnet.pl
Komentarze czytelników (1)
 • UOKiK (7 miesięcy, 1 tydzień temu)

  za brak dopisku ze material sponsporowany to jest kara ;)