obecnie
2° C
jutro
1° C
Ile zarabiasz "na rękę" ?


Ostatnio na forum

 • Paczki Uk
  27 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Opinie - Uniwheels.
  8345 wyświetleń
  18 odpowiedzi
 • Stomatolog
  220 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Pompa ciepła, jaki to koszt?
  135 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Szkolenia?
  156 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Nieruchomosci Hiszpania
  186 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Koncert POLSKIEJ WERSJI w ...
  183 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Policjanci zabezpieczali Ogólnopolski finał 80 rocznicy powstania COP

12 września 2017 08:25, autor: podkarpacka.policja.gov.pl
Przez ostatnie trzy dni na ulicach naszego miasta można było spotkać wzmożone patrole, zarówno policjantów umundurowanych, jak i kryminalnych. Stalowowolskich policjantów wspierali również funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, pracownicy ochrony, strażacy, ratownicy medyczni oraz służby organizatora.

Tak duże siły miały zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa kilkudziesięciu tysiącom ludzi uczestniczącym w imprezie oraz gwiazdom polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, które swoimi występami uświetniły 80 rocznicę powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego. Stalowowolscy policjanci, na specjalnie dla tego celu przygotowanym stanowisku kierowania, czuwali nad bezpieczeństwem bawiących się osób.

Funkcjonariusze zabezpieczali konferencje, koncerty, dbali o bezpieczeństwo uczestników imprez. Policjanci ruchu drogowego pełnili służbę na ulicach, szczególnie troszcząc się o zapewnienie płynności ruchu na głównych trasach dojazdowych. Dzięki tym wzmożonym działaniom nie doszło do żadnych poważniejszych incydentów. Było bezpiecznie.
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.