obecnie
14° C
jutro
17° C
Czy w Stalowej Woli powinno powstać schronisko dla zwierząt?


Ostatnio na forum

 • Bójka w okolicach „Budowla...
  181 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • usunięty ;)
  40 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Pedofil w Rozwadowie.
  7161 wyświetleń
  17 odpowiedzi
 • Wichrowe Wzgórze.
  58 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Stalowka.EU - nowa wersja ...
  3279 wyświetleń
  9 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  144 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Sezon Grzewczy 2017 Stalow...
  105 wyświetleń
  5 odpowiedzi
Przejdź do forum

Nowy sprzęt sportowo – pożarniczy dla Strażaków z Komendy Powiatow...

10 października 2017 11:49, autor: powiat-nisko.pl
Starosta Niżański Robert Bednarz, w imieniu Powiatu Niżańskiego, przekazał w dniu 5 października 2017 roku, nowy sprzęt sportowo – pożarniczy dla strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Nisku. Tym samym zasoby magazynów straży powiększyły się o drabinę hakową z kosą tytanową i węże pożarnicze. Otrzymany sprzęt jest wsparciem dla niżańskich strażaków i pozwoli im przygotować się do kolejnych zawodów, oraz posłuży do tego, aby osiągać coraz lepsze efekty swojej ciężkiej pracy. Wartość przekazanego sprzętu wynosi 9 tys. zł.

Należy wspomnieć, że w tym roku strażacy z Niska zajęli III miejsce w klasyfikacji drużynowej podczas XVIII Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Sporcie Pożarniczym, i od wielu lat osiągają wysokie wyniki na szczeblu wojewódzkim.

Zwrócił na to uwagę Starosta, który podczas uroczystego przekazania nowego sprzętu sportowo-pożarniczego powiedział: „Zdobycie tak wysokiej pozycji wymagało od strażaków wytężonego wysiłku fizycznego i ciężkiej pracy podczas wielogodzinnych treningów sportowych. Strażacy z KP PSP w Nisku od wielu lat osiągają wysokie wyniki w trudnych konkurencjach strażackich na szczeblu wojewódzkim i rozsławiają niżańską Komendę i nasz Powiat.”


Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.