obecnie
23° C
jutro
23° C
Czy wybierasz się na wakacje?Ostatnio na forum

 • Muzeum Kedywu Armii Krajow...
  616 wyświetleń
  16 odpowiedzi
 • Hutnik II.
  126 wyświetleń
  11 odpowiedzi
 • Baja Carpathia 2018 odwołany!
  1739 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Nieruchomości Hiszpania!
  2338 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • 18-stka brata, co kupić?
  4049 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Czas świątecznych prezentów?
  3037 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • Kupno mieszkania lub domu?
  2092 wyświetleń
  10 odpowiedzi
Przejdź do forum

Nowy sprzęt sportowo – pożarniczy dla Strażaków z Komendy Powiatow...

10 października 2017 11:49, autor: powiat-nisko.pl
Starosta Niżański Robert Bednarz, w imieniu Powiatu Niżańskiego, przekazał w dniu 5 października 2017 roku, nowy sprzęt sportowo – pożarniczy dla strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Nisku. Tym samym zasoby magazynów straży powiększyły się o drabinę hakową z kosą tytanową i węże pożarnicze. Otrzymany sprzęt jest wsparciem dla niżańskich strażaków i pozwoli im przygotować się do kolejnych zawodów, oraz posłuży do tego, aby osiągać coraz lepsze efekty swojej ciężkiej pracy. Wartość przekazanego sprzętu wynosi 9 tys. zł.

Należy wspomnieć, że w tym roku strażacy z Niska zajęli III miejsce w klasyfikacji drużynowej podczas XVIII Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Sporcie Pożarniczym, i od wielu lat osiągają wysokie wyniki na szczeblu wojewódzkim.

Zwrócił na to uwagę Starosta, który podczas uroczystego przekazania nowego sprzętu sportowo-pożarniczego powiedział: „Zdobycie tak wysokiej pozycji wymagało od strażaków wytężonego wysiłku fizycznego i ciężkiej pracy podczas wielogodzinnych treningów sportowych. Strażacy z KP PSP w Nisku od wielu lat osiągają wysokie wyniki w trudnych konkurencjach strażackich na szczeblu wojewódzkim i rozsławiają niżańską Komendę i nasz Powiat.”


Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.