obecnie
-3° C
jutro
1° C
Ile zarabiasz "na rękę" ?


Ostatnio na forum

 • został usunięty
  79 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Rowerzystka ze Stali - Kla...
  179 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Niektórzy, choć brzydzą s...
  6323 wyświetleń
  53 odpowiedzi
 • AND Computers czy Komputronik?
  4653 wyświetleń
  9 odpowiedzi
 • Skatepark Stalowa Wola.
  275 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Czy są potrzebne miejskie ...
  2250 wyświetleń
  13 odpowiedzi
 • Opozycja - Stalowa Wola.
  4457 wyświetleń
  54 odpowiedzi
Przejdź do forum

Nowy sprzęt sportowo – pożarniczy dla Strażaków z Komendy Powiatow...

10 października 2017 11:49, autor: powiat-nisko.pl
Starosta Niżański Robert Bednarz, w imieniu Powiatu Niżańskiego, przekazał w dniu 5 października 2017 roku, nowy sprzęt sportowo – pożarniczy dla strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Nisku. Tym samym zasoby magazynów straży powiększyły się o drabinę hakową z kosą tytanową i węże pożarnicze. Otrzymany sprzęt jest wsparciem dla niżańskich strażaków i pozwoli im przygotować się do kolejnych zawodów, oraz posłuży do tego, aby osiągać coraz lepsze efekty swojej ciężkiej pracy. Wartość przekazanego sprzętu wynosi 9 tys. zł.

Należy wspomnieć, że w tym roku strażacy z Niska zajęli III miejsce w klasyfikacji drużynowej podczas XVIII Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Sporcie Pożarniczym, i od wielu lat osiągają wysokie wyniki na szczeblu wojewódzkim.

Zwrócił na to uwagę Starosta, który podczas uroczystego przekazania nowego sprzętu sportowo-pożarniczego powiedział: „Zdobycie tak wysokiej pozycji wymagało od strażaków wytężonego wysiłku fizycznego i ciężkiej pracy podczas wielogodzinnych treningów sportowych. Strażacy z KP PSP w Nisku od wielu lat osiągają wysokie wyniki w trudnych konkurencjach strażackich na szczeblu wojewódzkim i rozsławiają niżańską Komendę i nasz Powiat.”


Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.