obecnie
15° C
jutro
15° C
impulse
Jak oceniasz rządy Lucjusza Nadbereżnego?Ostatnio na forum

 • W Radomyślu nad Sanem idzi...
  63 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Muzeum Kedywu Armii Krajow...
  2932 wyświetleń
  27 odpowiedzi
 • Usunięty ;)
  32 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Baja Carpathia 2018 odwołany!
  3161 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Stara Kuźnia.
  1928 wyświetleń
  29 odpowiedzi
 • Auto w leasing.
  188 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Zlewozmywak do kuchni - ce...
  299 wyświetleń
  3 odpowiedzi
Przejdź do forum

Oddaj głos i wybierz najlepszego lekarza w województwie podkarpackim

6 grudnia 2017 13:30, autor: stalowawola.pl
Wystartowała 17 Edycja Plebiscytu „Eskulap”, w którym nagradzani są między innymi lekarze specjaliści, lekarze rodzinni i stomatolodzy z województwa podkarpackiego. Głosowanie trwa do 31 grudnia 2017 roku.

Głosować można w Urzędzie Miasta Stalowej Woli, wypełniając kupon i wrzucając go do urny, oddając głos przez Internet pod adresem: www.plebiscyteskulap.pl/glosowanie, telefonicznie dzwoniąc do Informacji Medycznej Intermed na nr tel.: 17 283 83 37 i osobiście w siedzibie RBIT Madmag Sp. z o.o.

Poza wyborem najlepszych lekarzy, Eskulap jest również prospołeczną akcją, mającą na celu zwiększenie świadomości o swoim stanie zdrowia za pomocą zachęty do bezpłatnego przebadania się oraz o wpływie na środowisko medyczne, które nas otacza. Każdy uczestnik głosowania, będzie miał możliwość pobrać bezpośrednio po głosowaniu voucher uprawniający go do zrealizowania jednego z bezpłatnych badań.

ZASADY GŁOSOWANIA

W głosowaniu można oddać maksymalnie 1 głos w każdej kategorii: lekarz rodzinny, lekarz specjalista, lekarz dentysta.

Na numer telefonu komórkowego podany podczas głosowania elektronicznego przesyłamy sms z kodem, który należy podać w celu potwierdzenia głosu. Jeden numer telefonu można wykorzystać tylko jeden raz.

Oddając głos telefonicznie, dzwoniąc do Informacji Medycznej przyjmujemy głos w formie ustnej poprzez podanie danych praktykującego lekarza.

Wypełniając kupony udostępnione na terytorium Podkarpacia, głosy weryfikowane są po zamknięciu głosowania.

O PLEBISCYCIE

Esculap jest cieszącym się coraz większą popularnością plebiscytem, w którym wybierani i uhonorowani zostają pracownicy ochrony zdrowia. Ideą plebiscytu jest promowanie jak największego grona lekarzy praktykujących na terenie województwa podkarpackiego oraz zwiększenie świadomości na temat ochrony własnego zdrowia poprzez dotarcie do jak największej liczby mieszkańców Podkarpacia.

Najistotniejszy w tym plebiscycie jest fakt, że to właśnie sami pacjenci mają możliwość wyboru lekarza, który według nich powinien zasłużyć na uznanie za trud włożony w codzienną pracę podczas leczenia chorych i niesienia im pomocy w powrocie do zdrowia.
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.