obecnie
-1° C
jutro
-6° C
Ile zarabiasz "na rękę" ?


Ostatnio na forum

 • Kino Helios - Stalowa Wola.
  60 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • ARMES - Nisko.
  9080 wyświetleń
  32 odpowiedzi
 • Piotr Rut - kandydat do RM.
  227 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Nocną po pomoc do szpitala?
  544 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Jerzy Augustyn - kandydate...
  193 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • To ja się pytam!
  530 wyświetleń
  11 odpowiedzi
 • Gwiazdy na Dni Miasta?
  729 wyświetleń
  5 odpowiedzi
Przejdź do forum

Podczas ferii zimowych wydłużony został czas otwarcia lodowiska mo...

7 lutego 2018 18:52, autor: mosir.stalowawola.pl
Uprzejmie informujemy, że podczas ferii zimowych wydłużony został czas otwarcia lodowiska mobilnego. W odpowiedzi na liczne zapytaniami o dostępność obiektu w godzinach rannych lodowisko jest czynne już od godziny 11.00, jednakże pierwszeństwo w dostępie do tafli lodowiska do godziny 14:45 mają grupy zorganizowane oraz organizatorzy półkolonii, którzy dokonują wcześniejszej rezerwacji miejsc u obsługi lodowiska (wyłącznie na specjalnym formularzu grupy zorganizowanej podpisanym przez organizatora wypoczynku lub dyrektora jednostki). Limit dostępnych biletów pomniejszony jest wówczas o liczbę osób z grup zorganizowanych i półkolonii.

Dodatkowo Mobilne Lodowisko Miejskie w Stalowej Woli jest miejscem realizacji Programu „ŁYŻWY DLA KAŻDEGO” finansowanym ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Programu Pingwinek dla małych dzieci stawiających pierwsze kroki na lodowisku pod opieką i nadzorem rodziców. Ze względów bezpieczeństwa podczas tych programów z lodowiska mogą korzystać wyłącznie ich uczestnicy pod okiem prowadzącego lekcję nauki jazdy na łyżwach instruktora.

Dopuszczalna liczba łyżwiarzy mogących bezpiecznie korzystać z lodowiska to 70 osób. Od godziny 15:00 w dni powszednie i od 13:00 w weekendy z lodowiska można skorzystać kupując bilety w kasie lodowiska w tym czasie nie ma żadnych rezerwacji. Bilety sprzedawane są pierwszym 70 osobom. Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów na następne godziny. Przypominamy że od 1 lutego 2018 r. za bilety wstępu oraz wypożyczenie łyżew zapłacić można także karnetami STANDARD, AQUAMAX i VIP wydanymi przez MOSiR.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

lodowiskoKomentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.