obecnie
7° C
jutro
5° C
djkubus
Czy wybierasz się na Marsz Niepodległości do Warszawy?


Ostatnio na forum

 • Wybory 2018 - Stalowa Wola.
  2621 wyświetleń
  18 odpowiedzi
 • Stara Kuźnia - III Remake.
  444 wyświetleń
  19 odpowiedzi
 • Jakie filmy polecacie do o...
  155 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Co się dzieje z masztem?
  1292 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • Okulista na NFZ?
  2339 wyświetleń
  13 odpowiedzi
 • W Radomyślu nad Sanem idzi...
  256 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Muzeum Kedywu Armii Krajow...
  3049 wyświetleń
  27 odpowiedzi
Przejdź do forum

Podczas ferii zimowych wydłużony został czas otwarcia lodowiska mo...

7 lutego 2018 18:52, autor: mosir.stalowawola.pl
Uprzejmie informujemy, że podczas ferii zimowych wydłużony został czas otwarcia lodowiska mobilnego. W odpowiedzi na liczne zapytaniami o dostępność obiektu w godzinach rannych lodowisko jest czynne już od godziny 11.00, jednakże pierwszeństwo w dostępie do tafli lodowiska do godziny 14:45 mają grupy zorganizowane oraz organizatorzy półkolonii, którzy dokonują wcześniejszej rezerwacji miejsc u obsługi lodowiska (wyłącznie na specjalnym formularzu grupy zorganizowanej podpisanym przez organizatora wypoczynku lub dyrektora jednostki). Limit dostępnych biletów pomniejszony jest wówczas o liczbę osób z grup zorganizowanych i półkolonii.

Dodatkowo Mobilne Lodowisko Miejskie w Stalowej Woli jest miejscem realizacji Programu „ŁYŻWY DLA KAŻDEGO” finansowanym ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Programu Pingwinek dla małych dzieci stawiających pierwsze kroki na lodowisku pod opieką i nadzorem rodziców. Ze względów bezpieczeństwa podczas tych programów z lodowiska mogą korzystać wyłącznie ich uczestnicy pod okiem prowadzącego lekcję nauki jazdy na łyżwach instruktora.

Dopuszczalna liczba łyżwiarzy mogących bezpiecznie korzystać z lodowiska to 70 osób. Od godziny 15:00 w dni powszednie i od 13:00 w weekendy z lodowiska można skorzystać kupując bilety w kasie lodowiska w tym czasie nie ma żadnych rezerwacji. Bilety sprzedawane są pierwszym 70 osobom. Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów na następne godziny. Przypominamy że od 1 lutego 2018 r. za bilety wstępu oraz wypożyczenie łyżew zapłacić można także karnetami STANDARD, AQUAMAX i VIP wydanymi przez MOSiR.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

lodowiskoKomentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.