obecnie
0° C
jutro
-10° C
impulse
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Wesele.
  2648 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Filmy na laptopie
  429 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Prezent dla dziewczyny
  689 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Kino Helios - Stalowa Wola.
  3358 wyświetleń
  21 odpowiedzi
 • Fenomen Jarosława Kaczyńsk...
  3033 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  2093 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Cyrk bez zwierząt?
  2656 wyświetleń
  10 odpowiedzi
Przejdź do forum

Stal jedzie do Jastrzębia.

9 marca 2018 10:44, autor: stal1938.pl
Przed Nami pierwsze spotkanie rundy wiosennej sezonu 2017/2018. Ze względu na złe warunki pogodowe start rozgrywek opóźnił się. PZPN odwołał 20. kolejkę spotkań II ligi, kóra miała być rozegrana 2-3 marca, zatem inauguracja nastąpi w tym tygodniu.

Już w sobotę-10.03. Stal zagra w Jastrzębiu z GKS 1962. Początek tego spotkania o godzinie 14:00.
Zespół z Jastrzębia Zdroju po 19. kolejkach jest liderem tabeli z dorobkiem 43. punktów. Beniaminek II ligi odniósł trzynaście zwycięstw, cztery razy zremisował i doznał tylko dwóch porażek. Podopieczni Jarosława Skrobacza mają 5 oczek przewagi nad drugim ŁKS-em Łódź i wydają się być pewnym kandydatem do awansu.
W kadrze GKS-u doszło do kilku zmian. Odeszli m.in.pomocnicy: Tomasz Musioł,który został wypożyczony do ońca sezonu oraz Szymon Stach, nie był on jednak podstawowym zawodnikiem w zespole. Nowymi piłkarzami zostali m.in. Fiński napastnik-Ville Salmikivi, wypożyczony do końca sezonu z Olimpii Grudziądz czy obrońca Kacper Czajkowski z Ruchu Chorzów,

Stal w 19. spotkaniach odniosła pięć zwycięstw, doznała siedmiu porażek i siedem razy zremisowała. Z dorobkiem 22. punktów drużyna zajmuje 13. miejsce w tabeli.

W przerwie zimowej doszło do roszad zarówno w sztabie szkoleniowyn Naszego zespołu jak i w drużynie. Asystentem pierwszego trenera został Aleksiej Tiereszczenko. Ze Stalą pożegnali się: Bartłomiej Wasiluk, Mateusz Stąporski, Paweł Oziębło,Konrad Korczyński, Kamil Jonkisz, Mateusz Wójcik.

Szeregi zielono -czarnych zasilili : Szymon Jopek, Patryk Stefański, Tomasz Żyliński, Michał Mistrzyk i Michał Trąbka. Miejmy nadzieję, że świeża krew będzie wzmocnieniem tego zespołu.

Trener Łętocha nie będzie mógł skorzystać z bramkarza-Brylewskiego, który nie jest jeszcze gotowy do gry po kontuzji kolana. Drobnego urazu doznał również Waszkiewicz. Pozostali zawodnicy są gotowi do dyspozycji szkoleniowca.

W rundzie jesiennej, mecz z Jastrzębiem rozgrywany w Stalowej Woli zakończył się wygraną gości 0:2. Bramki w tym spotkaniu zdobywali Farid Ali oraz Tomasz Dzida.

Z sobotniego meczu 21. kolejki II ligi GKS 1962 Jastrzębie – Stal Stalowa Wola zostanie przeprowadzona transmisja na żywo w systemie Pay-Per-View. Transmisja zostanie przeprowadzona z komentarzem.
Transmisja zostanie przeprowadzona przez portal jas24info.pl pod adresem transmisja.jas24info.pl.

Podstawowe informacje dotyczące transmisji w systemie Pay-per-view:
– cena zakupu kodu uprawniającego do uruchomienia transmisji to 15 złotych. Kod upoważnia do oglądania jednej aktywnej sesji w tym samym czasie.
– aby obejrzeć mecz, należy wpisać zakupiony wcześniej kod na stronie transmisja.jas24info.pl i wejść do pokoju transmisji.
– płatności dokonywane są za pośrednictwem serwisu payu.pl, a kod zostanie przesyłany na adres e-mail podany podczas dokonywania płatności.
– do zakupienia kodu nie jest wymagane zakładanie konta.
– transmisja jest obsługiwana przez portal jas24info.pl, natomiast płatności dokonywane są na rzecz klubu K.S. GKS 1962 Jastrzębie S.A.
– regulamin dostępu do transmisji dostępny jest na stronie transmisja.jas24info.pl.
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.