obecnie
3° C
jutro
4° C
impulse
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Wesele.
  2419 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Filmy na laptopie
  246 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Prezent dla dziewczyny
  498 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Kino Helios - Stalowa Wola.
  3133 wyświetleń
  21 odpowiedzi
 • Fenomen Jarosława Kaczyńsk...
  2807 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  1892 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Cyrk bez zwierząt?
  2489 wyświetleń
  10 odpowiedzi
Przejdź do forum

Gim nr 4 i SLO w Finałach Wojewódzkich w piłce siatkowej dziewcząt

13 kwietnia 2018 16:27, autor: mosir.stalowawola.pl
ZSO nr 2 (Gimnazjum nr 4 i Samorządowe Liceum Ogólnokształcące) godnie reprezentuje nasze miasto w rozgrywkach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy.

10 kwietnia 2018 w Dębicy odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Do rywalizacji po wcześniejszych eliminacjach przystąpiło 4 szkoły. W finale po zaciętym meczu Gimnazjum nr 4 ze Stalowej Woli pokonało SP nr 3 w Dębicy. Wyniki spotkań:

Gim nr 4 Stalowa Wola – Gim Niwiska 2-0
PSP nr 3 Dębica – PSP nr 10 Tarnobrzeg 2-0
PSP nr 10 Tarnobrzeg – Gim Niwiska 2-0
Gim nr 4 Stalowa Wola – PSP nr 3 Dębica 2-1

Z poprzedniego etapu zaliczono wyniki dwóch spotkań:
Gim nr 4 Stalowa Wola – PSP nr 10 Tarnobrzeg 2-0
PSP nr 3 Dębica – Gim Niwiska 2-0

Kolejność końcowa turnieju:
1. Gim nr 4 Stalowa Wola
2. PSP nr 3 Dębica
3. PSP nr 10 Tarnobrzeg
4. Gim Niwiska 2-0

Szkoła ze Stalowej Woli wywalczyła bezpośredni awans do turnieju finałowego, a Dębica zagra w turnieju barażowym. Skład zwycięskiego zespołu: Paulina Krzysztoń, Weronika Kosak, Zuzia Bełczowska – kapitan, Julka Kaczkowska, Natalia Główka, Gabrysia Kusiak – libero, Agata Michalak, Kamila Florczak, Kinga Prawica, Weronika Dęga, Zosia Dziura. Opiekun – Mirosław Sroka.

Na swój wielki finał (Finał Wojewódzki Licealiady) czekają również uczennice Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego w Stalowej Woli. Zawody odbędą się 18 kwietnia 2018 w Łańcucie, a naszymi przeciwniczkami będą: II LO Sanok, V LO Rzeszów i I LO Łańcut. W drodze do finału w składzie SLO wystąpiły: Dominika Stępień – kapitan, Oliwia Tarnawska, Katarzyna Dąbrowicz, Weronika Pokój, Justyna Mortka, Aleksandra Bazan, Anna Małkowicz, Kamila Brodziak, Katarzyna Olko, Klaudia Laskowiecka, Aleksandra Sagatowska, Kamila Kułaga, Patrycja Ryndak, Aleksandra Madej i oczywiście Weronika Juda, która w styczniu 2018 została potrącona przez samochód i wylądowała ze złamaną kością udową w szpitalu (za przemiłą zawodniczkę trzymamy kciuki i informujemy, że powoli wraca do pełnej dyspozycji).

Zapraszamy dziewczęta na zajęcia organizowane przez klub Vega MOSiR Stalowa Wola. Informujemy również o ciekawej ofercie dla obecnych trzecioklasistek szkół podstawowych ze Stalowej Woli i okolic. W PSP nr 11 w roku szkolnym 2018/2019 powstanie czwarta klasa z rozszerzonym programem z WF-u (nacisk zajęć sportowych położony będzie na poprawę ogólnej sprawności oraz na naukę podstaw gry w siatkówkę). Osoby zainteresowane proszę o kontakt z trenerem/nauczycielem Mirosławem Sroką (tel. 697 445 562, e-mail: trenersroka@wp.pl).Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.