obecnie
18° C
jutro
26° C
Czy wybierasz się na wakacje?Ostatnio na forum

 • Opozycja - Stalowa Wola.
  7927 wyświetleń
  93 odpowiedzi
 • Poszukiwana para oszustów!!!
  87 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • RST Pub - Wasze opinie :)
  4528 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Muzeum Kedywu Armii Krajow...
  1523 wyświetleń
  21 odpowiedzi
 • Rocznica ślubu.
  745 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Pomysł na polski Klondike.
  231 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Szkieletor - Co z tym /......
  562 wyświetleń
  9 odpowiedzi
Przejdź do forum

Kibice Legii Warszawy oraz Motoru Lublin próbowali napaść na kibiców Stali

14 maja 2018 21:56, autor: anonim
O wielkim szczęściu mogą mówić kibice Stali Stalowa Wola, na których w niedzielę polowały chuligańskie bojówki aż trzech klubów: Legii Warszawy i koalicji Hetmana Zamość z Motorem Lublin. Pretekstem do zorganizowania zasadzek był wyjazdowy mecz Stali Stalowa Wola z Legionovią Legionowo.

Rękawice bokserskie, kominiarki, pałki teleskopowe - z takim „wyposażeniem” jechali pseudokibice kilku drużyn na mecze swoich drużyn. Na jednym z parkingów na terenie powiatu białobrzeskiego chuligani z Warszawy szykowali atak na kibiców ze Stalowej Woli. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji mazowieckich policjantów przejazdy przez teren garnizonu odbyły się w spokoju i nie doszło do żadnej konfrontacji między chuliganami.

Wzmożona praca mazowieckich policjantów rozpracowujących środowiska pseudokibiców przynosi wymierne efekty w postaci kolejnych kryminalnych realizacji, a także skutecznych działań zapobiegawczych. Takie właśnie działania kryminalne i prewencyjne, które najprawdopodobniej zapobiegły kibicowskiej ustawce, zrealizowali policjanci z Zespołu ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu wraz z operacyjnymi z komendy w Białobrzegach. Operacyjni ustalili, że na parkingu w lesie, w okolicach Białobrzegów może dojść do ataku na kibiców ze Stalowej Woli, którzy jechali na mecz do Legionowa. Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji z Radomia w czasie sprawdzania trzech pojazdów należących do kibiców w Warszawy, odnaleźli rękawice bokserskie, kominiarki, pałki teleskopowe. Wylegitymowano 11 osób.

Dzięki szybkiej i sprawnej akcji mazowieckich policjantów nie doszło do konfrontacji. Tego samego dnia radomscy policjanci w okolicy Iłży, w środku lasu ujawnili 6 samochodów, w których przebywało 17 osób z Lublina i Zamościa. Oni również chcieli napaść na kibiców ze Stalowej Woli, którzy mieli wracać z Legionowa. W bagażnikach pojazdów także odnaleziono rękawice bokserskie, kominiarki, ochraniacze, które miały najprawdopodobniej posłużyć w porachunkach pseudokibicowskich. Kierowcy pojazdów zostali, zgodnie z kodeksem wykroczeń, ukarani mandatami za wjeżdżanie pojazdami silnikowymi do lasu bez zgody właściciela lasu.
Komentarze czytelników (5)
 • MIchu K (3 miesiące temu)

  Do więzienia z pajacami a nie mandaty tylko :D  Jebane kurwy

  • zenon (3 miesiące temu)

   ~MIchu K : karałby pan przed popełnieniem przestępstwa? brawo! piękne komunistyczne metody

 • tylko-prawda (3 miesiące temu)

  siara siara ;)

 • Krissss (3 miesiące temu)

  Jak chcą się bić zamknąć w klacie jak zwierzęta i niech się wybija odrazu na wzajem i święty spokój z pajacami

 • Starszy (2 miesiące, 4 tygodnie temu)

  Te scierki ze stalowej to jak maja podwojna przewage liczebna to wtedy sie bija a tak to cisza jak cioty siedza