obecnie
2° C
jutro
1° C
impulse
Czy wsparłeś/aś w tym roku WOŚP w Stalowej Woli?


Ostatnio na forum

 • Spiriva JeaZomo
  11 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Internet.
  3430 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Psychoterapeuta.
  1606 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Yerba Mate?
  2564 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Prezent dla dziewczyny
  1305 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • PuzioTour - Uważaj.
  1645 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • Politechnika
  3430 wyświetleń
  1 odpowiedzi
Przejdź do forum

Kibice Legii Warszawy oraz Motoru Lublin próbowali napaść na kibiców Stali

14 maja 2018 21:56, autor: anonim
O wielkim szczęściu mogą mówić kibice Stali Stalowa Wola, na których w niedzielę polowały chuligańskie bojówki aż trzech klubów: Legii Warszawy i koalicji Hetmana Zamość z Motorem Lublin. Pretekstem do zorganizowania zasadzek był wyjazdowy mecz Stali Stalowa Wola z Legionovią Legionowo.

Rękawice bokserskie, kominiarki, pałki teleskopowe - z takim „wyposażeniem” jechali pseudokibice kilku drużyn na mecze swoich drużyn. Na jednym z parkingów na terenie powiatu białobrzeskiego chuligani z Warszawy szykowali atak na kibiców ze Stalowej Woli. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji mazowieckich policjantów przejazdy przez teren garnizonu odbyły się w spokoju i nie doszło do żadnej konfrontacji między chuliganami.

Wzmożona praca mazowieckich policjantów rozpracowujących środowiska pseudokibiców przynosi wymierne efekty w postaci kolejnych kryminalnych realizacji, a także skutecznych działań zapobiegawczych. Takie właśnie działania kryminalne i prewencyjne, które najprawdopodobniej zapobiegły kibicowskiej ustawce, zrealizowali policjanci z Zespołu ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu wraz z operacyjnymi z komendy w Białobrzegach. Operacyjni ustalili, że na parkingu w lesie, w okolicach Białobrzegów może dojść do ataku na kibiców ze Stalowej Woli, którzy jechali na mecz do Legionowa. Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji z Radomia w czasie sprawdzania trzech pojazdów należących do kibiców w Warszawy, odnaleźli rękawice bokserskie, kominiarki, pałki teleskopowe. Wylegitymowano 11 osób.

Dzięki szybkiej i sprawnej akcji mazowieckich policjantów nie doszło do konfrontacji. Tego samego dnia radomscy policjanci w okolicy Iłży, w środku lasu ujawnili 6 samochodów, w których przebywało 17 osób z Lublina i Zamościa. Oni również chcieli napaść na kibiców ze Stalowej Woli, którzy mieli wracać z Legionowa. W bagażnikach pojazdów także odnaleziono rękawice bokserskie, kominiarki, ochraniacze, które miały najprawdopodobniej posłużyć w porachunkach pseudokibicowskich. Kierowcy pojazdów zostali, zgodnie z kodeksem wykroczeń, ukarani mandatami za wjeżdżanie pojazdami silnikowymi do lasu bez zgody właściciela lasu.
Komentarze czytelników (6)
 • MIchu K (8 miesięcy, 1 tydzień temu)

  Do więzienia z pajacami a nie mandaty tylko :D  Jebane kurwy

  • zenon (8 miesięcy, 1 tydzień temu)

   ~MIchu K : karałby pan przed popełnieniem przestępstwa? brawo! piękne komunistyczne metody

 • Starszy (8 miesięcy temu)

  Te scierki ze stalowej to jak maja podwojna przewage liczebna to wtedy sie bija a tak to cisza jak cioty siedza

 • Zawsze nad Wami (5 miesięcy temu)

  Za Gornika dojada ich mieli fart ale co sie odwlecze to........tylko kwestja czasu jak to mowią nieudawaj lowcy jesli jestes ofiarą kolemjny kaczy zaliczy piach.

 • tylko-prawda (8 miesięcy, 1 tydzień temu)

  siara siara ;)

 • Krissss (8 miesięcy, 1 tydzień temu)

  Jak chcą się bić zamknąć w klacie jak zwierzęta i niech się wybija odrazu na wzajem i święty spokój z pajacami