obecnie
15° C
jutro
11° C
 djkubus
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

  • Konferencje śmiesznej opoz...
    1434 wyświetleń
    13 odpowiedzi
  • Stalowowolscy pedalarze!!!
    101 wyświetleń
    9 odpowiedzi
  • Banda - zjebów spod Gondoli?
    111 wyświetleń
    10 odpowiedzi
  • Uwaga! Uwaga!
    1212 wyświetleń
    8 odpowiedzi
  • Czy Stowarzyszenie Nasze M...
    1992 wyświetleń
    16 odpowiedzi
  • Housekeeping work new-york
    66 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • UBywatele Stalowowolskie ...
    1565 wyświetleń
    16 odpowiedzi
Przejdź do forum

Stalowa Wola cyberbezpieczna - konkurs dla dzieci i młodzieży

12 czerwca 2018 11:25, autor: podkarpacka.policja.gov.pl
Policjanci ze Stalowej Woli od maja 2017 roku realizują program profilaktyczny pod nazwą "Cyberbezpieczni". W trakcie realizacji tego przedsięwzięcia funkcjonariusze przeprowadzili kilkadziesiąt spotkań z dziećmi, młodzieżą i rodzicami, które dotyczyły tej problematyki.

Podczas tych działań, wspólnie z pedagogami szkolnymi, postanowili zorganizować konkurs pod nazwą "Stalowa Wola cyberbezpieczna". Głównym celem konkursu było edukowanie i uwrażliwienie młodych ludzi na właściwe zachowanie w "wirtualnym świecie" oraz propagowanie spędzania wolnego czasu na "świeżym powietrzu". W toku eliminacji szkolnych wyłonione zostały trzyosobowe drużyny. Do konkursu zgłosiło się 10 stalowowolskich szkół podstawowych.

Wczoraj podczas gry terenowej dzieci zmierzyły się z dziesięcioma zadaniami. Uczniowie między innymi udzielali pierwszej pomocy, zmagali się z zadaniami sportowymi oraz wykazywali się znajomością przepisów ruchu drogowego i innych.

Po podsumowaniu wyników najwięcej punktów uzyskała drużyna ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Stalowej Woli, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 12 w Stalowej Woli, a na trzecim stopniu podium stanęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Stalowej Woli.

Nagrody zwycięzcom wręczył pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Stalowej Woli mł. insp. Janusz Śnios. Ich zakup był możliwy dzięki wsparciu tego zadania przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Stalowej Woli.


Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.