obecnie
3° C
jutro
4° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Wesele.
  2419 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Filmy na laptopie
  246 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Prezent dla dziewczyny
  497 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Kino Helios - Stalowa Wola.
  3133 wyświetleń
  21 odpowiedzi
 • Fenomen Jarosława Kaczyńsk...
  2806 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  1892 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Cyrk bez zwierząt?
  2488 wyświetleń
  10 odpowiedzi
Przejdź do forum

Wyścig „Solidarności” w Stalowej Woli

27 czerwca 2018 14:50, autor: stalowawola.pl

Blisko 800 kilometrów będą mieli do pokonania uczestnicy rozpoczynającego się w środę 4 lipca 29. Międzynarodowego Kolarskiego Wyścigu „Solidarności” i Olimpijczyków. Na trasie rajdu znajdzie się po raz kolejny Stalowa Wola.

Trasę wyścigu podzielono na pięć etapów. Drugi dzień zmagań (5 lipca) przyniesie trzeci etap Jasło – Stalowa Wola, podczas którego kolarze pokonają dystans 145,6 km. Jak zakładają organizatorzy, na metę w Stalowej Woli zlokalizowaną przy al. Jana Pawła II, zawodnicy powinni wjechać między godziną 16.45, a 17.10. Do hutniczego grodu peleton wjedzie ulicą Komisji Edukacji Narodowej, po pokonaniu trasy od Jasła przez Frysztak, Wiśniową, Sędziszów Małopolski, Bojanów.

Ze względu na przebieg trasy wyścigu, powstaną utrudnienia w ruchu na ul. KEN od godziny 16.30 do czasu przekroczenia przez peleton linii mety. Al. Jana Pawła II natomiast będą wyłączone z ruchu pojazdów wcześniej. Już od godziny 14.00 nieprzejezdne będzie skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. Popiełuszki do „ronda” (drożny będzie przejazd do ul. Poniatowskiego). Od 16.30 natomiast zamknięta będzie cała ulica od skrzyżowania przy Bazylice Konkatedralnej do skrzyżowania z ul. Okulickiego na „górce rozwadowskiej”. Utrudnienia potrwają do czasu demontażu dekoracji. Zalecane jest korzystanie z innych traktów w tym czasie.

Oprócz wyścigu zawodowców, 5 lipca w Stalowej Woli odbędzie się również tour dla najmłodszych – 10. Mini Wyścig „Solidarności”. Po szczegóły organizacyjne zapraszamy na stronę: http://bit.ly/2KmdzsZ.

Plakat promujący Wyścig "Solidarności" Trasa przebiegu 3 etapu Wyścigu "Solidarności"
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.