obecnie
19° C
jutro
22° C
Czy wybierasz się na wakacje?Ostatnio na forum

 • Muzeum Kedywu Armii Krajow...
  631 wyświetleń
  16 odpowiedzi
 • Hutnik II.
  142 wyświetleń
  11 odpowiedzi
 • Baja Carpathia 2018 odwołany!
  1747 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Nieruchomości Hiszpania!
  2352 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • 18-stka brata, co kupić?
  4063 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Czas świątecznych prezentów?
  3046 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • Kupno mieszkania lub domu?
  2104 wyświetleń
  10 odpowiedzi
Przejdź do forum

Nowy Komendant Policji w Stalowej Woli

11 lipca 2018 10:48, autor: stalowowolski.pl
Mł. insp. Janusz Śnios jest od wczoraj Komendantem Powiatowym Policji w Stalowej Woli. Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie mł. insp. Henryk Moskwa 10 lipca uroczyście wręczył Komendantowi rozkaz o powołaniu i odebrał meldunek o objęciu stanowiska.

W uroczystej zbiórce w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli wzięli udział zaproszeni goście, m.in. Przewodniczący Rady Powiatu Stalowowolskiego Ryszard Andres oraz Wicestarosta Stalowowolski Mariusz Sołtys. W zbiórce uczestniczyło także kierownictwo stalowowolskiej komendy, funkcjonariusze i pracownicy Policji.

Mł. insp. Janusz Śnios odebrał z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie mł. insp. Henryka Moskwy rozkaz o mianowaniu i złożył meldunek o objęciu stanowiska Komendanta Powiatowego w Stalowej Woli.

Mł. insp. Janusz Śnios jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku. W swojej karierze pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli, był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Nisku, Komendantem Powiatowym Policji w Nisku, a od 10 lipca 2018 roku jest Komendantem Powiatowym Policji w Stalowej Woli.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.