obecnie
13° C
jutro
4° C
djkubus
Czy wsparłeś/aś w tym roku WOŚP w Stalowej Woli?


Ostatnio na forum

 • Politechnika
  4004 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Stanisław Sobieraj.
  25709 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • potrzebna pilne pomoc!!! l...
  465 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Yerba Mate?
  3118 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Ile czekamy do poradni spe...
  2242 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • ortodonta
  451 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Robot do mycia okien
  381 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Nowy Komendant Policji w Stalowej Woli

11 lipca 2018 10:48, autor: stalowowolski.pl
Mł. insp. Janusz Śnios jest od wczoraj Komendantem Powiatowym Policji w Stalowej Woli. Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie mł. insp. Henryk Moskwa 10 lipca uroczyście wręczył Komendantowi rozkaz o powołaniu i odebrał meldunek o objęciu stanowiska.

W uroczystej zbiórce w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli wzięli udział zaproszeni goście, m.in. Przewodniczący Rady Powiatu Stalowowolskiego Ryszard Andres oraz Wicestarosta Stalowowolski Mariusz Sołtys. W zbiórce uczestniczyło także kierownictwo stalowowolskiej komendy, funkcjonariusze i pracownicy Policji.

Mł. insp. Janusz Śnios odebrał z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie mł. insp. Henryka Moskwy rozkaz o mianowaniu i złożył meldunek o objęciu stanowiska Komendanta Powiatowego w Stalowej Woli.

Mł. insp. Janusz Śnios jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku. W swojej karierze pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli, był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Nisku, Komendantem Powiatowym Policji w Nisku, a od 10 lipca 2018 roku jest Komendantem Powiatowym Policji w Stalowej Woli.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.