obecnie
6° C
jutro
11° C
impulse
Jak oceniasz rządy Lucjusza Nadbereżnego?Ostatnio na forum

 • Cześć, co tam słychać na S...
  1958 wyświetleń
  29 odpowiedzi
 • Wybory 2018 - Stalowa Wola.
  115 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Co się dzieje z masztem?
  753 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Czajnik elektryczny czy tr...
  500 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Rocznica ślubu.
  1293 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Kino Helios - Stalowa Wola.
  1609 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Używacie oczyszczaczy powi...
  120 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Nowy Komendant Policji w Stalowej Woli

11 lipca 2018 10:48, autor: stalowowolski.pl
Mł. insp. Janusz Śnios jest od wczoraj Komendantem Powiatowym Policji w Stalowej Woli. Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie mł. insp. Henryk Moskwa 10 lipca uroczyście wręczył Komendantowi rozkaz o powołaniu i odebrał meldunek o objęciu stanowiska.

W uroczystej zbiórce w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli wzięli udział zaproszeni goście, m.in. Przewodniczący Rady Powiatu Stalowowolskiego Ryszard Andres oraz Wicestarosta Stalowowolski Mariusz Sołtys. W zbiórce uczestniczyło także kierownictwo stalowowolskiej komendy, funkcjonariusze i pracownicy Policji.

Mł. insp. Janusz Śnios odebrał z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie mł. insp. Henryka Moskwy rozkaz o mianowaniu i złożył meldunek o objęciu stanowiska Komendanta Powiatowego w Stalowej Woli.

Mł. insp. Janusz Śnios jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku. W swojej karierze pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli, był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Nisku, Komendantem Powiatowym Policji w Nisku, a od 10 lipca 2018 roku jest Komendantem Powiatowym Policji w Stalowej Woli.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.