obecnie
3° C
jutro
4° C
impulse
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Wesele.
  2419 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Filmy na laptopie
  246 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Prezent dla dziewczyny
  497 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Kino Helios - Stalowa Wola.
  3133 wyświetleń
  21 odpowiedzi
 • Fenomen Jarosława Kaczyńsk...
  2806 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  1892 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Cyrk bez zwierząt?
  2488 wyświetleń
  10 odpowiedzi
Przejdź do forum

Nowy Komendant Policji w Stalowej Woli

11 lipca 2018 10:48, autor: stalowowolski.pl
Mł. insp. Janusz Śnios jest od wczoraj Komendantem Powiatowym Policji w Stalowej Woli. Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie mł. insp. Henryk Moskwa 10 lipca uroczyście wręczył Komendantowi rozkaz o powołaniu i odebrał meldunek o objęciu stanowiska.

W uroczystej zbiórce w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli wzięli udział zaproszeni goście, m.in. Przewodniczący Rady Powiatu Stalowowolskiego Ryszard Andres oraz Wicestarosta Stalowowolski Mariusz Sołtys. W zbiórce uczestniczyło także kierownictwo stalowowolskiej komendy, funkcjonariusze i pracownicy Policji.

Mł. insp. Janusz Śnios odebrał z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie mł. insp. Henryka Moskwy rozkaz o mianowaniu i złożył meldunek o objęciu stanowiska Komendanta Powiatowego w Stalowej Woli.

Mł. insp. Janusz Śnios jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku. W swojej karierze pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli, był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Nisku, Komendantem Powiatowym Policji w Nisku, a od 10 lipca 2018 roku jest Komendantem Powiatowym Policji w Stalowej Woli.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.