obecnie
-3° C
jutro
-4° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Wesele.
  2677 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Filmy na laptopie
  447 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Prezent dla dziewczyny
  708 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Kino Helios - Stalowa Wola.
  3385 wyświetleń
  21 odpowiedzi
 • Fenomen Jarosława Kaczyńsk...
  3061 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  2112 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Cyrk bez zwierząt?
  2675 wyświetleń
  10 odpowiedzi
Przejdź do forum

Pedofil wraca za kratki. Podszywał sie za reportera. Robił dzieciom zdjęcia

14 lipca 2018 14:16, autor: anonim
U pedofila Mariusza C. (40 l.) chore żądze są silniejsze niż strach przed więzieniem. Zboczeniec ze Stalowej Woli na Podkarpaciu niemal połowę swojego życia spędził za kratami. Jednak kiedy wyszedł na wolność, znów polował na bezbronne dzieci. Teraz sędzia jeszcze raz posłał go za kraty.

Mariusz C. wyszedł na wolność 1,5 roku temu. Dyrektor więzienia chciał go umieścić w zamkniętym ośrodku w Gostyninie, tak jak jego współwięźnia – mordercę i pedofila Mariusza Trynkiewicza. Ale cwany dewiant, wykorzystując rozmaite kruczki prawne, cieszył się wolnością aż 9 miesięcy.

W parku w Stalowej Woli podając się za reportera próbował robić zdjęcia trzem dziewczynkom w wieku 12 i 11 lat. Na szczęście uciekły. Bezskutecznie prosił też swojego kochanka, aby ten zrobił nagie zdjęcia swojej 14-letniej siostrze podczas kąpieli. Partner się obraził, a wyrafinowany Mariusz zemścił się na nim, posądzając go o kradzież pieniędzy.

Za to wszystko pedofil został skazany na 8,5 roku więzienia. Ma dożywotni zakaz kontaktu z dziećmi i przebywania w ich odległości mniejszej niż 50 metrów.

– Jeśli oskarżony nie dokona gigantycznej refleksji nad sobą, to będzie do końca życia wracał do zakładu karnego – podsumował wyrok sędzia Grzegorz Zarzycki.

Wcześniej pedofil był skazywany m.in. za seksualne wykorzystywanie niepełnosprawnej dziewczynki i jej braciszka oraz za zgwałcenie 10-letniego chłopczyka.

Źródło: fakt.pl

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.