obecnie
-3° C
jutro
-4° C
impulse
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Wesele.
  2675 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Filmy na laptopie
  446 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Prezent dla dziewczyny
  707 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Kino Helios - Stalowa Wola.
  3384 wyświetleń
  21 odpowiedzi
 • Fenomen Jarosława Kaczyńsk...
  3060 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  2110 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Cyrk bez zwierząt?
  2673 wyświetleń
  10 odpowiedzi
Przejdź do forum

Discovery Channel pokaże harleye przerabiane na Podkarpaciu

15 lipca 2018 10:29, autor: zomo
Ekipa telewizji Discovery Channel przyjechała z dwudniową wizytą na Podkarpacie. Na początku pobytu ekipa odwiedziła podkarpacką miejscowość Lisie Jamy. W siedzibie producenta motocykli typu custom, firmy Game Over Cycles, odbyła się promocja nowego sezonu legendarnej serii American Chopper – słynnego programu o przerabianiu motocykli.

Informując zaproszonych dziennikarzy o nowych odcinkach programu, Discovery Channel chciało również zaprezentować mediom polską firmę, która także zajmuje się budową oraz modyfikowaniem motocykli i osiąga na tym polu międzynarodowe sukcesy. Poza tym podkarpackie Game Over Cycles ma pewne koneksje z Orange County Choppers, czyli firmą będącą bohaterem amerykańskiego programu. W 2016 roku podczas European Bike Week, największego festiwalu motocyklowego w Europie organizowanego co roku w Austrii, szef OCC Paul Teutul Senior wręczył GOC nagrodę dla stworzonego przez polską firmę Hard Rock Cafe Bike’a, który w prestiżowym konkursie firmy Custom Chrome zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Modyfikowany Harley”.

Jak ujawnił szef GOC Stanisław Myszkowski, Paul Senior przyznał wtedy, że maszyna z Polski to najlepszy tematyczny motocykl, jaki widział w życiu. Myszkowski przyznaje też, że amerykański program był dla niego inspiracją do przekształcenia jego pasji i hobby budowania motocykli w profesjonalną firmę oraz pracę.

Drugiego dnia ekipa Discovery Channel odwiedziła salon wystawowy GOC w Rzeszowie, a także zlokalizowany w tym samym budynku salon Harley-Davidson Rzeszów, którego właścicielem jest Game Over Cycles. W salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów są eksponowane wszystkie najsłynniejsze motocykle zbudowane przed podkarpacką firmę. Nowe odcinki legendarnej serii pt. „Amerykański Chopper: Powrót Legendy” będą miały swoją premierę w Polsce 18 lipca (środa) o godz. 22:00 tylko na Discovery Channel.

Źródło: gospodarkapodkarpacia.pl
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.