obecnie
9° C
jutro
9° C
djkubus
Czy wsparłeś/aś w tym roku WOŚP w Stalowej Woli?


Ostatnio na forum

 • Filtry do wody?
  1563 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • potrzebna pilne pomoc!!! l...
  749 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • ortodonta
  667 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Program do aplikacji webowych
  139 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Prezent na Wielkanoc
  236 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Stanisław Sobieraj.
  26071 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • Beef bar.
  3345 wyświetleń
  19 odpowiedzi
Przejdź do forum

Są zarzuty dla "Traktorzysty"

3 sierpnia 2018 16:48, autor: zomo
Zarzuty uszkodzenia mienia w warunkach chuligańskich postawiła Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli 24-letniemu mężczyźnie, który ciągnikiem rolniczym wjechał do marketu, uszkodził bankomat i siekierą zniszczył witryny sklepu, a także staranował bramę wjazdową do komendy policji.

Na wniosek prokuratury mężczyzna postanowieniem sądu został aresztowany na trzy miesiące.Jak poinformował zastępca szefa stalowowolskiej prokuratury prok. Piotr Walkowicz, 24-letni mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia w warunkach chuligańskich. Chodzi o drzwi wejściowe do jednego z marketów, bankomat, witryny sklepowe i bramę wjazdową do komendy policji. Za te czyny grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia.

Prokuratura nie wyklucza rozszerzenia stawianych podejrzanemu zarzutów o sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa wystąpienia katastrofy w ruchu lądowym. Rozważy to jednak dopiero po otrzymaniu wyników badań na obecność w krwi podejrzanego środków psychoaktywnych.

Młody mężczyzna ze względu na stan zdrowia przebywa na szpitalnym oddziale psychiatrycznym. W związku z tym zgodę na przeprowadzenie z jego udziałem czynności procesowych musieli wyrazić lekarze. Z tego samego powodu również posiedzenie sądu dotyczące aresztu odbyło się w szpitalu, przy łóżku podejrzanego. Areszt ma się odbywać w warunkach szpitala więziennego.

Ciągnik w sklepie

Do zdarzenia doszło w ostatni piątek lipca. Młody mężczyzna przed godz. 10 wjechał ciągnikiem rolniczym do supermarketu przy ul. Przemysłowej w Stalowej Woli, zniszczył drzwi wejściowe, a następnie uszkodził bankomat i siekierą rozbił witrynę jednego z mieszczących się tam sklepów. Następnie odjechał traktorem, a na ulicy Popiełuszki zjechał w drogę prowadzącą do stalowowolskiej komendy i staranował bramę wjazdową. Tam został obezwładniony i zatrzymany przez policjantów.Funkcjonariusze ustalili, że to 24-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Mężczyzna z uwagi na stan psychiczny trafił do szpitala. W momencie zatrzymania był trzeźwy. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Źródło: Onet.pl

Komentarze czytelników (5)
 • fakt (7 miesięcy, 1 tydzień temu)

  A czy jest prowadzone postępowanie na okoliczność nieudolności stalowowolskiej Policji, w czasie tego incydentu? Policjanci stalowowolscy zakuli go dopiero jak podjechał pod bramę komendy, i w nią z hukiem walnął - wtedy się te sieroty obudzili!

  • Ewa (7 miesięcy, 1 tydzień temu)

   ~Gutek: Pamiętaj bolszewiku młody! Nie wjeżdzaj Władymircem do Tesko po lody! Z braterskowom priwied'niom!

  • Gutek (7 miesięcy, 1 tydzień temu)

   ~fakt: Młody Patriota zamknięty po kozackiej szarży na Tesco w Stalowej Wol. Czy był protest środowisk opozycyjnych i kybicowskich? Ziomek miał czerwonego Władimira, traktor z rodowodem bratniego państwa.

 • tworek (7 miesięcy, 2 tygodnie temu)

  śwyr

 • stalowowols (7 miesięcy, 1 tydzień temu)

  A czy jest prowadzone postępowaniena okoliczność nieudolności stalowowolskiej Policji, w czasie tego incydentu? Policjanci stalowowolscy zakuli go dopiero jak podjechał pod bramę komendy, i w nią z hukiem walnął - wtedy się ye sieroty obudzili!