obecnie
3° C
jutro
4° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

  • Wesele.
    2419 wyświetleń
    7 odpowiedzi
  • Filmy na laptopie
    246 wyświetleń
    1 odpowiedzi
  • Prezent dla dziewczyny
    497 wyświetleń
    3 odpowiedzi
  • Kino Helios - Stalowa Wola.
    3133 wyświetleń
    21 odpowiedzi
  • Fenomen Jarosława Kaczyńsk...
    2806 wyświetleń
    12 odpowiedzi
  • Przeciwnicy Przepuszczania...
    1892 wyświetleń
    8 odpowiedzi
  • Cyrk bez zwierząt?
    2488 wyświetleń
    10 odpowiedzi
Przejdź do forum

Wypadek w Agatówce. Zginął 11-letni chłopiec!

7 września 2018 14:00, autor: podkarpacka.policja.gov.pl

Policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej numer 77 w Agatówce w powiecie stalowowolskim. 11-letni chłopiec chcąc przejść na drugą stronę drogi, został potrącony przez autobus i poniósł śmierć na miejscu.

  • Do tragicznego wypadku doszło około godz. 12.30, na drodze krajowej nr 77 w Agatówce, w powiecie stalowowolskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 11-letni chłopiec wysiadł z autobusu kursowego, którym przyjechał i chcąc przejść na drugą stronę drogi wszedł bezpośrednio pod inny autobus. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej życia 11-latka nie udało się uratować.




Odcinek drogi w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowany. Policjanci kierują na objazdy przez Pilchów i Charzewice. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Obwodnica zablokowana od świateł w kierunku Agatówki. Policja kieruje na objazd przez Brandwicę
Obraz może zawierać: niebo, chmura i na zewnątrz
Komentarze czytelników (13)
  • aaaa (3 miesiące temu)

    Wyrazy współczucia dla rodziny chłopca :( Codziennie jakiś wypadek w Stalowej :(

    • jjjj (3 miesiące temu)

      ~aaaa: i w pilchowie wypadek teraz po tym jak na objazd tam kierowali

  • On (3 miesiące temu)

    A co się w pilchowie stało ?

    • aaaa (3 miesiące temu)

      ~On: stłuczka

  • stalowiak (3 miesiące temu)

    i znowu głosno o stalowej będzie. Szkoda , tylko że w takich sytuacjach jest głosno :( jak nie plaga samobójstw to wypadków.

    • Lucek (3 miesiące temu)

      ~stalowiak: W Stalowej trup ściele się tak gęsto, że w końcu zaczną kręcić Ojca Tadeusza zamiast w Sandomierzu to w Stalowej Woli.

  • Ksiadz (3 miesiące temu)

    Co sie kurwa dzieje na tym swiecie ostatnio!!!!!!!

  • Max (3 miesiące temu)

    Wyrazy współczucia dla rodziny ***

  • Nano (3 miesiące temu)

    Ludzie dajcie spokój taka tragedia a wy tylko głupie komentarze szkoda dziecka i rodziców

  • Stw (3 miesiące temu)
    -10 Odpowiedz

    Co za zwyrodniali rodzice bez opiekuna mały chłopiec gdzie byli rodzice !

    • mario (3 miesiące temu)

      Sluchaj baranie jebany to nie twoje dziecko mogles byc ty i co ......... tez by tak o tobie pisali wspulczucie dla rodziny to tragedia dla nich a ty cymbale piszesz takie hujostwa zastanow sxie bo cwaniakow na necie nie brakuje ale d inteligencji i wspulczucia ci brak dla mnie jestes zwykla ciota !!!!!!!!!!!!!

    • Ziolo (3 miesiące temu)

      ~Dzusi: człowieku zastanów co piszesz drewniaku jebany nie szukaj winy w rodzicach to jest dla nich tragedia i nie obwiniaj ich

    • Dzusi (3 miesiące temu)

      ~Stw:
      W pracy np??