519 wyświetleń
Przejdź do forum

Grzegorz Janiszewski: Wszyscy czekają na początek ligi

27 lutego 2019 11:44, autor: stal1938.pl
– Myślimy o każdym kolejnym meczu. Co kolejkę chcemy odnosić zwycięstwa i zdobywać trzy punkty – mówi nam Grzegorz Janiszewski, obrońca naszej „Stalówki”.

Coraz mniej czasu pozostało do wznowienia rozgrywek po przerwie zimowej. Piłkarze Stali niecierpliwie czekają już na pierwszy gwizdek sobotniego spotkania z Błękitnymi Stargard. Przypomnijmy, że początek tego meczu o godzinie 14:00. – Wszyscy czekają na początek ligi – zwłaszcza, że te przygotowania zimowe są dosyć długie. Mam nadzieję, że kolejka się nie przesunie jak co roku i rozegramy ten mecz z Błękitnymi Stargard w sobotę. Czekamy z niecierpliwością i liczymy na trzy punkty – mówi nam Grzegorz Janiszewski.

Po zimowym okresie przygotowawczym zawodnicy tęsknią już także za rywalizacją na naturalnej nawierzchni. – Zdecydowanie wrócilibyśmy już na normalne boisko, ale wiemy też, że w tej lidze boiska nie są przygotowane dosyć dobrze po tej przerwie zimowej. Naturalna nawierzchnia pozwala nam łatwiej grać piłką po ziemi, a to jest nasz styl, taki preferujemy i taki chcemy grać. Na pewno za tą naturalną nawierzchnią tęsknimy, chcemy na nią wrócić i wrócimy w sobotę – skomentował Grzegorz.

Jaki oczekiwania ma „Stalówka” na nadchodzącą rundę wiosenną? – Myślimy o każdym kolejnym meczu. Co kolejkę chcemy odnosić zwycięstwa i zdobywać trzy punkty – podkreślił nasz obrońca.