obecnie
19° C
jutro
24° C
 djkubus
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

  • Czego ludziom brakuje w St...
    1633 wyświetleń
    4 odpowiedzi
  • Czy Stowarzyszenie Nasze M...
    652 wyświetleń
    9 odpowiedzi
  • Co sądzicie o wentylacji?
    200 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Którą pizzerie polecacie w...
    4153 wyświetleń
    10 odpowiedzi
  • Depilacja laserowa - usuwa...
    2002 wyświetleń
    1 odpowiedzi
  • Stalówkę ogarnęła nowa moda.
    3916 wyświetleń
    2 odpowiedzi
  • Bar pod Pałami????
    4754 wyświetleń
    9 odpowiedzi
Przejdź do forum

XIV Podkarpacki Turniej Halowej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych

12 marca 2019 16:00, autor: powiat-nisko.pl
W dniu 6 marca 2019 roku w sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ulanowie odbył się XIV Podkarpacki Turniej Halowej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych – Polska, zorganizowany pod patronatem Starosty Niżańskiego.

W zawodach wzięło udział 58 zawodników z 6 klubów: Dragon Dębica, Iskierka Grębów, Sokół Ropczyce, Jeżyk Rzeszów, Leliwa Tarnobrzeg i 2 drużyny Koszyczek Rudnik.

Zmagania uczestników Turnieju obserwowali Starosta Niżański Robert Bednarz i Wicestarosta Adam Mach, który wraz z Magdaleną Hasiak – Wiceprzewodniczącą Rady Powiatu Niżańskiego i jednocześnie Sekretarzem Gminy i Miasta Ulanów, wręczali zwycięskim drużynom pamiątkowe puchary, ufundowane przez Gminę i Miasto Rudnik nad Sanem, oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego do piłki nożnej, ufundowane przez Powiat Niżański oraz przez Gminę i Miasto Ulanów.

Nagrody wręczali również Dyrektor SOSW w Rudniku nad Sanem Marta Szczepańska, Wicedyrektorzy SOSW: Krystyna Wieczorek i Jacek Cieśla oraz Prezes MKS Koszyczek Mirosław Chmielowiec.

Wyniki gr. I

I miejsceKoszyczek Rudnik I w składzie: Bednarczyk Dawid, Kata Sylwester, Pchełka Mariusz, Szabat Konrad, Kowalski Piotr, Rychlicki Piotr, Płaza Konrad i Rychlicki Marek.

II miejsce – Jeżyk Rzeszów,

III miejsce – Sokół Ropczyce.

Król strzelców – Rychlicki Piotr – Koszyczek Rudnik – 8 bramek

Najlepszy bramkarz – Bednarczyk Dawid – Koszyczek Rudnik

Najlepszy zawodnik – Pchełka Mariusz – Koszyczek Rudnik



Wyniki gr. II

I miejsce – Iskierka Grębów,

II miejsce – Dragon Dębica,

III miejsce – Koszyczek Rudnik II,

IV miejsce – Leliwa Tarnobrzeg.

Król strzelców – Nieradka Piotr – Iskierka Grębów – 5 bramek

Najlepszy bramkarz – Jurkowski Kordian – Dragon Dębica

Najlepszy zawodnik – Kliś Dawid – Dragon Dębica.




Komentarze czytelników (2)
  • Austmap (1 miesiąc temu)

    Tamsulosin No Prescription Acquistare Kamagra Oral Jelly In Francia <a href=http://cial40mg.com>viagra vs cialis</a> Pille Viagra Generika Potenzmittel

  • Austmap (1 tydzień, 3 dni temu)

    Buying Viagra In Canada Dutasteride From Canada Free Shipping <a href=http://rxasian.com>buy viagra</a> Healthmen Priligy Janssen Cilag Acheter Sildenafil 10 Mg