obecnie
22° C
jutro
25° C
 dj kubus
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

 • Uwaga! Uwaga!
  106 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Gdzie na lody? Stalowa Wol...
  101 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Zmowa cenowa na Rynku!
  99 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Czy Stowarzyszenie Nasze M...
  921 wyświetleń
  11 odpowiedzi
 • UBywatele Stalowowolskie ...
  129 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Hejter Owsiak - musi przep...
  191 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Czy Rybakówka, jest otwarta?
  190 wyświetleń
  7 odpowiedzi
Przejdź do forum

Bartosz Sobotka: Wierzyliśmy do samego końca

16 marca 2019 20:00, autor: stal1938.pl

„Stalówka” górą w derbach. – Wierzyliśmy do samego końca, że jesteśmy w stanie tę bramkę strzelić i udało się w 90. minucie – mówił po meczu z Siarką Tarnobrzeg kapitan zielono-czarnych, Bartosz Sobotka.

Piłkarze Stali Stalowa Wola do samego końca derbowego meczu z Siarką Tarnobrzeg walczyli o zwycięstwo i swego dopięli. Po golu strzelonym już w doliczonym czasie gry zielono-czarni zwyciężyli 1:0.

Udało się. Z perspektywy całego meczu można było wnioskować, że skończy się wynikiem 0:0, ale wierzyliśmy w zwycięstwo. Nie będę oszukiwał – wierzyliśmy do samego końca, że jesteśmy w stanie tę bramkę strzelić i udało się w 90. minucie – nawet w doliczonym czasie. Zwyciężamy w bardzo ważnym meczu, derbowym – mówił po meczu kapitan naszej drużyny.

W sobotnim spotkaniu nie było wielu okazji bramkowych, ale najważniejsze są trzy punkty, który zdobył nasz zespół. – Ten mecz jednak nie układał nam się tak, jak byśmy chcieli. Słabo to wyglądało, nie będę owijał w bawełnę. Takie mecze czasami się zdarzają w rundzie, ale sztuką jest w takim spotkaniu zdobyć trzy punkty. Na pewno gol strzelony w derbach w doliczonym czasie ma dodatkowy smaczek. Walka, determinacja – pokazaliśmy w tym meczu, że nie odstawiamy nogi i mecz zakończył się naszym zwycięstwem – podkreślił Bartosz Sobotka.


Komentarze czytelników (2)