obecnie
20° C
jutro
20° C
 impulse
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

 • Trying to fing job in mode...
  7 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Konferencje śmiesznej opoz...
  193 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • UBywatele Stalowowolskie ...
  570 wyświetleń
  13 odpowiedzi
 • Be cite carriers kamagra g...
  34 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Prowadzenie ciąży na NFZ A...
  118 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Mechanik - kogo polecacie?
  79 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Drodzy Nauczyciele!
  199 wyświetleń
  2 odpowiedzi
Przejdź do forum

Tarnobrzeskie juwenalia nad jeziorem

15 maja 2019 16:35, autor: zomo
Podczas tegorocznych Juwenaliów czekać będą na Państwa liczne atrakcje, w tym koncert Gwiazdy wieczoru ZESPOŁU AFTER PARTY. Standardowo zagwarantowane zostaną startery bankietowo-żywnościowe (do odebrania bloczek studenta w dniu 18.05.2019 w Dziekanacie do godziny 14.00).

W tym roku zmieniamy charakter imprezy z zamkniętego tylko dla grona studentów na otwarty skierowany także do mieszkańców Miasta Tarnobrzega oraz okolicznych miejscowości. Oznacza to, że studenci mogą wspólnie ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną świętować, a następnie we własnym gronie w Wakacyjnej Przystani bawić się i walczyć o fuksy.

Tegoroczne JUWENALIA dedykujemy także Mateuszowi Mortce – chłopcu, który od urodzenia zmaga się z niepełnosprawnością, która ogranicza go na każdym kroku.

Dlatego zapraszamy także na piknik rodzinny organizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych już od godziny 16.00

Podczas Juwenaliów odbywać się będzie zbiórka pieniędzy zorganizowana na zakup niezbędnego sprzętu, dzięki któremu Mateusz będzie mógł funkcjonować na co dzień. W trakcie pikniku przewidujemy wiele atrakcji (np. lot balonem), a wszystkie pieniądze pochodzące ze sprzedaży biletów na atrakcje, czy z innych zakupów w całości przekazane zostaną rodzinie Mateusza.


Zapisy na JUWENALIA 2019 ruszyły

Szczegóły imprezy:
Data - 18 maja 2019 roku,
Uroczyste rozpoczęcie JUWENALIÓW o godz. 19.00
Miejsce: Teren nad Jeziorem Tarnobrzeskim WAKACYJNA PRZYSTAŃ.

Aby dokonać zapisu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny najpóźniej do 12.05.2019 roku. (kfigacz@spoleczna.pl, tarnobrzeg@spoleczna.pl, 15 822 80 00) Podajemy IMIĘ, NAZWISKO, KIERUNEK oraz ROK studiów.

Studenci również mogę wesprzeć Mateusza z własnej inicjatywy już teraz kupując CEGIEŁKĘ w wysokości 20 zł (cały dochód trafia do Mateusza) poprzez wpłaty na konto stowarzyszenia adres: ul. Marii Dąbrowskiej 10A w Tarnobrzegu nr konta: 64 1600 1462 1837 6926 1000 0001, w tytule pisząc swoje imię i nazwisko oraz dopisek STUDENT SAN. Można jednym przelewem dokonać wspólnej wpłaty należy tylko w tytule poprawnie opisać wskazać wszystkie wpłacające osoby. Osoby spoza uczelni również mogą uczestniczyć w akcji, wówczas w tytule należy podać imię i nazwisko oraz dopisek ABSOLWENT SAN lub GOŚĆ SAN.

Każda osoba, która wesprze Mateusza kupując CEGIEŁKĘ może odebrać w punkcie SAN podczas Juwenaliów nad Jeziorem Tarnobrzeskim (po warunkiem poprawnego opisu tytułu przelewu):

 • bransoletkę z hasłem przewodnim imprezy oraz;
 • balon LED
Wypełnione balony helem, podczas koncertu (po odpowiednim komunikacie ze sceny) zostaną wypuszczone do nieba. Chcemy, aby niebo rozświetliło się mnóstwem kolorów dla Mateusza, aby zobaczył jak wiele osób Go wspiera, przyczyniając się do pojawienia się na twarzy uśmiechu i radości w oczach chłopca.

Tegoroczne JUWENALIA to wielkie wydarzenie więc SERDECZNIE ZAPRASZAMY do wspólnej zabawy i pomocy dla Mateusza.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.