obecnie
15° C
jutro
11° C
 djkubus
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

 • Konferencje śmiesznej opoz...
  1435 wyświetleń
  13 odpowiedzi
 • Stalowowolscy pedalarze!!!
  102 wyświetleń
  9 odpowiedzi
 • Banda - zjebów spod Gondoli?
  113 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Uwaga! Uwaga!
  1212 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Czy Stowarzyszenie Nasze M...
  1994 wyświetleń
  16 odpowiedzi
 • Housekeeping work new-york
  67 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • UBywatele Stalowowolskie ...
  1565 wyświetleń
  16 odpowiedzi
Przejdź do forum

„Grzybek” na Ciemnym Kącie zaświecił nowym blaskiem

22 maja 2019 10:01, autor: stalowawola.pl
„Grzybek” na Ciemnym Kącie od zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców Stalowej Woli. 19 maja odbyło się jego otwarcie po gruntownym remoncie i rozbudowie. Nowa wiata z paleniskiem, plac zabaw dla dzieci i siłownia plenerowa, a także odnowione obiekty już istniejącej infrastruktury czekają na całe rodziny. „Grzybek” został zmodernizowany dzięki współpracy Miasta Stalowej Woli z Nadleśnictwem Rozwadów.

– W pierwszych słowach chciałam podziękować za tą wyjątkową i efektywną współpracę Miasta z Nadleśnictwem Rozwadów, czego efektem jest ścieżka na Jamnicy czy też odremontowany „Grzybek” na Ciemnym Kącie. Zaproponowana infrastruktura w postaci miejsc do biesiadowania, czy placu zabaw zapewne uatrakcyjni to miejsce. Wyrażam również nadzieję, że naszymi wspólnymi siłami i zaangażowaniem zrealizujemy ścieżki łączące Stalową Wolę z tym właśnie miejscem tak, aby nasi mieszkańcy mogli w sposób bezpieczny przemieszczać się między miastem a Ciemnym Kątem. Mam nadzieję, że razem będziemy również realizować edukacyjne spotkania – mówiła podczas otwarcia obiektu Renata Knap zastępca prezydenta miasta Stalowej Woli.

Na pozytywną współpracę Nadleśnictwa Rozwadów z samorządem miasta zwrócił również uwagę Nadleśniczy Jacek Pomykała. – Pragnę podziękować Panu Prezydentowi Lucjuszowi Nadbereżnemu za owocną współpracę i wspólną inicjatywę w rozwijaniu infrastruktury i zasobów naszego Nadleśnictwa – mówił Jacek Pomykała Nadleśniczy Nadleśnictwa Rozwadów. – Dzięki wsparciu samorządu Stalowej Woli to miejsce powinno zmienić nazwę z Ciemnego na Jasny Kąt – dodał z uśmiechem Nadleśniczy.

Obiekt Edukacji Leśnej i Turystycznej „Grzybek-Ciemny Kąt”, na którym do tej pory znajdowała się jedna wiata z paleniskiem, miejsce do tańczenia i kilka osłoniętych siedzisk, został powiększony o dodatkowe elementy. Powstała nowa, większa wiata ze stołami, ławami, paleniskiem na środku i grillem obok, drewutnia, pomieszczenie socjalne, a także duża siłownia plenerowa i plac zabaw dla dzieci. Odnowione zostały też elementy edukacyjne obiektu.


Komentarze czytelników (1)
 • Jerzy (3 miesiące, 4 tygodnie temu)

  Jaki koszt wynajęcia?