obecnie
25° C
jutro
24° C
 impulse
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

 • R thrive, scale, inert, hi...
  4 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Скачать клипы mp3
  19 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Antifa uznana za grupę ter...
  33 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Lista wstydu PO.
  321 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Konferencje śmiesznej opoz...
  362 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Note recto-anal transferri...
  31 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • UBywatele Stalowowolskie ...
  694 wyświetleń
  13 odpowiedzi
Przejdź do forum

Stalowa Wola na trasie Lata z Radiem

18 czerwca 2019 15:06, autor: stalowawola.pl
W tym roku po raz kolejny będziemy bawić się przy największych radiowych hitach polskiej sceny muzycznej. Lato z Radiem znów zagości w Stalowej Woli. Tym razem w zmienionej formule czeka nas aż dwa dni uczty muzycznej. A to nie koniec koncertowych niespodzianek tego lata…

– W ramach letnich koncertów podjęliśmy skuteczne działania, by wśród elity miast na wyjątkowej trasie Lata z Radiem znalazła się Stalowa Wola – informuje Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli. – Już teraz zarezerwujcie sobie na dobrą zabawę dwa wyjątkowe sierpniowe dni – dodaje włodarz Stalowej Woli.

Na uczestników Lato z Radiem Festiwal 2019 w Stalowej Woli czekać będzie wiele atrakcji i niespodzianek. Oprócz festiwalowych koncertów, dziennikarze Polskiego Radia poprowadzą audycje z udziałem publiczności ze studiów plenerowych, spotkać ich będzie można także w Strefach Festiwalowych. W Strefie Muzycznej będzie można posłuchać wywiadów z gwiazdami, radiowych wspomnień, historii i anegdot. Uczestnicy festiwalu znajdą także wiele atrakcji w dwóch innych strefach: Strefa Familijna to propozycja aktywnego spędzenia czasu dla całych rodzin, z kolei Strefa Relaksu przeznaczona będzie na aktywny odpoczynek i świetną zabawę w jednym.

Festiwalowe koncerty transmitowane i retransmitowane będą w Programie 1 Polskiego Radia, w radiowej Trójce, Czwórce, a w tym roku również w radiowej Dwójce. Ponadto na portalu Polskiego Radia dostępny będzie streaming wydarzenia.

Szczegóły wydarzenia podamy wkrótce, bo w lipcu też czeka nas mega wydarzenie muzyczne, którego nie możecie przegapić! Do zobaczenia pod sceną ????
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.