obecnie
-1° C
jutro
3° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • O pogardzie dla buraków, w...
  4577 wyświetleń
  9 odpowiedzi
 • Czy są potrzebne miejskie ...
  5514 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • Klasy mundurowe w Stalowej...
  7033 wyświetleń
  18 odpowiedzi
 • Internet.
  6687 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Prezent dla dziewczyny
  3841 wyświetleń
  13 odpowiedzi
 • Pracownia Tortów Artystycz...
  4607 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Windows 7 czy 8. Proszę o ...
  7646 wyświetleń
  14 odpowiedzi
Przejdź do forum

Stalowa Wola na trasie Lata z Radiem

18 czerwca 2019 15:06, autor: stalowawola.pl
W tym roku po raz kolejny będziemy bawić się przy największych radiowych hitach polskiej sceny muzycznej. Lato z Radiem znów zagości w Stalowej Woli. Tym razem w zmienionej formule czeka nas aż dwa dni uczty muzycznej. A to nie koniec koncertowych niespodzianek tego lata…

– W ramach letnich koncertów podjęliśmy skuteczne działania, by wśród elity miast na wyjątkowej trasie Lata z Radiem znalazła się Stalowa Wola – informuje Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli. – Już teraz zarezerwujcie sobie na dobrą zabawę dwa wyjątkowe sierpniowe dni – dodaje włodarz Stalowej Woli.

Na uczestników Lato z Radiem Festiwal 2019 w Stalowej Woli czekać będzie wiele atrakcji i niespodzianek. Oprócz festiwalowych koncertów, dziennikarze Polskiego Radia poprowadzą audycje z udziałem publiczności ze studiów plenerowych, spotkać ich będzie można także w Strefach Festiwalowych. W Strefie Muzycznej będzie można posłuchać wywiadów z gwiazdami, radiowych wspomnień, historii i anegdot. Uczestnicy festiwalu znajdą także wiele atrakcji w dwóch innych strefach: Strefa Familijna to propozycja aktywnego spędzenia czasu dla całych rodzin, z kolei Strefa Relaksu przeznaczona będzie na aktywny odpoczynek i świetną zabawę w jednym.

Festiwalowe koncerty transmitowane i retransmitowane będą w Programie 1 Polskiego Radia, w radiowej Trójce, Czwórce, a w tym roku również w radiowej Dwójce. Ponadto na portalu Polskiego Radia dostępny będzie streaming wydarzenia.

Szczegóły wydarzenia podamy wkrótce, bo w lipcu też czeka nas mega wydarzenie muzyczne, którego nie możecie przegapić! Do zobaczenia pod sceną ????
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.