obecnie
21° C
jutro
18° C
 djkubus
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

 • A clips, addict, criterion...
  4 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Initially order: nutrition...
  6 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Wycieczka do Turcji :)
  727 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • AND Computers czy Komputronik?
  5167 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Prezent na Wielkanoc
  2328 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Telepizza - Stalowa Wola.
  3203 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Wybór telewizora
  1344 wyświetleń
  3 odpowiedzi
Przejdź do forum

Po kolejne trzy punkty! Lech II Poznań na drodze „Stalówki” - Na żywo!

6 października 2019 08:02, autor: stal1938.pl

W 12. kolejce II ligi Stal Stalowa Wola zmierzy się z Lechem II Poznań. Spotkanie odbędzie się we Wronkach ,w niedzielę 6 października o godzinie 12:00.

Poprzedni tydzień był bardzo udany dla naszej Stali i nie mamy nic przeciwko, aby tak zakończył się i ten. Przypomnijmy tylko, że zielono-czarni wygrali trzy ostatnie mecze – dwa w rozgrywkach II ligi, a jeden w Totolotek Pucharze Polski. Dobra seria zdecydowanie poprawiła humory w naszej ekipie.

Tamten tydzień był mega owocny w naszym wykonaniu. Trzy punkty na Legionovii, przejście do kolejnej rundy Pucharu Polski i po wielu godzinach spędzonych w autobusie zwycięstwo nad Garbarnią. Tylko się cieszyć i koncentrować się na kolejnych meczach – komentował kapitan naszej drużyny, Bartosz Sobotka.

Przed „Stalówką” kolejne wyjazdowe spotkanie. Najbliższym przeciwnikiem naszej drużyny będą rezerwy Lecha Poznań, a więc beniaminek II ligi. To drużyna, która w większości składa się z młodych zawodników. Nie znaczy to jednak, że będzie to rywal łatwy do ogrania. Lech II Poznań zajmuje miejsce tuż nad Stalą – czternaste. Ma 13 punktów (o dwa więcej niż zielono-czarni). W meczach „u siebie” rezerwy Kolejorza odniosły dwa zwycięstwa i dwie potyczki przegrały.

„Stalówka” do Wronek, gdzie odbędzie się to spotkanie, udaje się w dobrych nastrojach i z wiarą w zwycięstwo. – Do końca rundy jedziemy wszędzie po 3 punkty. Przegrywanie już było, teraz czas na zwycięstwa. Limit błędów został wykorzystany z nadwyżką. Na każdy mecz jedziemy teraz zdobywać trzy punkty – podkreśla Szymon Jarosz.

Wszyscy liczymy na to, że nasi piłkarze podtrzymają dobrą passę i do swojego dorobku dopiszą kolejne trzy punkty, dzięki którym będziemy mogli piąć się w II-ligowej tabeli. Mecz Lech II Poznań – Stal Stalowa Wola odbędzie się w niedzielę, 6 października. Początek spotkania o godzinie 12:00. Mecz poprowadzi Konrad Aluszyk (Toruń).

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.