obecnie
11° C
jutro
14° C
djkubus
Czy w święto Wszystkich Świętych odwiedzisz groby swoich bliskich?


Ostatnio na forum

 • Pracownia Tortów Artystycz...
  4113 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Windows 7 czy 8. Proszę o ...
  7186 wyświetleń
  14 odpowiedzi
 • Jaką sieć i jaki telefon p...
  6870 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Pieski
  734 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Warsztat samochodowy
  6122 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Październik jak grudzień
  420 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Do jakiego komisu w okolic...
  5733 wyświetleń
  8 odpowiedzi
Przejdź do forum

Wybitni uczniowie nagrodzeni stypendium Prezydenta Miasta Stalowej...

18 października 2019 16:01, autor: stalowawola.pl
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w Urzędzie Miasta Stalowej Woli odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów edukacyjnych dla najzdolniejszych uczniów za osiągnięcia i sukcesy w nauce.

Gratulacje uczniom złożyła między innymi Renata Knap zastępca prezydenta miasta Stalowej Woli.

– Uczniowie, włożyliście wiele pracy, aby osiągnąć ten sukces. Wasza postawa i zachowanie potwierdzają, że jesteście najwybitniejszymi przedstawicielami młodego pokolenia. Każdy z was może poszczycić się osiągnięciami w innej dziedzinie. Wielu uczniów ma talenty, ale to właśnie wy, dzięki swojej pracowitości, osiągnęliście tak dużo. Życzę, abyście nadal podążali drogą sukcesów i abyście sięgali jeszcze wyżej. Ten sukces nie byłby możliwy bez pracy dyrektorów, wychowawców i nauczycieli – to państwa sukces, że uczniowie mają tak wysokie notowania w nauce. Dziękuję państwu za każdą godzinę i każdy dzień spędzony z uczniami. Rodzice, wy stworzyliście dzieciom warunki do rozwoju i nauki, a to jest najważniejsze dla młodego człowieka – mówiła Renata Knap.

Stypendium Prezydenta Miasta za osiągnięcia i sukcesy w nauce za rok szkolny 2018/2019 otrzymało 35 uczniów szkół podstawowych, 15 absolwentów gimnazjum oraz 2 absolwentów Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego.

Stypendium dla uczniów szkół podstawowych oraz absolwentów gimnazjum wynosi 200 zł miesięcznie, a dla uczniów Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego – 250 zł miesięcznie. Okres pobierania stypendium wynosi 10 miesięcy (od września 2019 r. do czerwca 2020 r. ).


Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.