obecnie
15° C
jutro
15° C

Prezent dla Dziewczyny.

Misiek 28 lipca 2016 07:21 33 odpowiedzi 9313 wyświetleń

Napisz odpowiedź
30-10-2017, 13:05
Jeżeli twoja dziewczyna lubi książki, to ta na pewno się jej będzie podobać www.taniaksiazka.pl/cud-chlopak-r-j-palacio-p-456033.html Jest to bardzo wzruszająca historia chłopca, który ma kochającą rodzinę. Niestety jest nazywany odmieńcem ze względu na swoją chorobę. Rodzice chronili go, ale przyszedł czas pójścia do szkoły. Spotka się tu z różnymi reakcjami nie tylko kolegów ale i osób dorosłych.
Ta książka to dobra propozycja na prezent.
Cytuj post
14-11-2017, 21:38
Dziewczyny uwielbiają piękną, koronkową stylową bieliznę. Możesz zaryzykować i podarować jej właśnie bieliznę z najwyższej półki.
Cytuj post
22-04-2018, 10:56
To że twardo stąpa po ziemi nie znaczy że nie jest kobietą i że nie lubi tego co inne kobiety.
Cytuj post
07-05-2018, 14:48
Nie znam kobiety co by nie lubiła biżuterii, bo albo srebrną albo złotą zawsze noszą. Swojej zamówiłem to była zadowolona zwłaszcza że to Ania Kruk nie jakieś no name.
Cytuj post
16-05-2018, 18:52
Każda z nas zawsze jest zadowolona kiedy dostaje swoje ulubione kosmetyki albo kosmetyki które są nowością. To jest hit ostatnich lat, naturalność jest teraz w modzie. Polecane na wielu blogach są olejki magnezowe, żele i płatki dzięki którym nasza skóra będzie zregenerowana,wypoczęta i zdrowa.
Cytuj post
17-05-2018, 09:37
Wszystko sie w sumie rozbija o to by trafic dobrze w gusta osoby obdarowywanej. Sam nie nawidze otrzymywania czegos co jest zupelnie nie przydatne w zyciu codziennym badz tez nie dotyczy w zaden sposob moich pasji. To juz lepiej w takiej sytuacji dac po prostu pieniadze jesli zupelnie nie mamy pomyslu. Ja swojej dziewczynie sprawilem prezent zwiazany z jej nowym zainteresowaniem jakim jest fotografowanie. Kupilem jej statyw na aparat jedno z wiadacych producentow https://fripers.pl/b/manfrotto/ Bylo widac w jej oczach szczescie co dla mnie jest najwazniejszym wyznacznkiem. Teraz czesciej zaprasza mnie na wspolne sesje.
Cytuj post
08-06-2018, 17:27
A może zaproponuj jej buszowanie po sklepie z fajną, modną i nie drogą odzieżą damską. Niech wybierze sobie jakiś ciekawy komplecik z https://sklep.lemoniade.pl/komplet
a ty za niego po prostu zapłacisz. Ty wyjdziesz na fajnego chłopaka, a ona będzie miała ciuch z najnowszej kolekcji, zgodny z aktualnymi trendami, którym na pewno będzie się chwaliła wszystkim znajomym.
Cytuj post
25-06-2018, 21:40
[Post wymoderowany]
Cytuj post
28-06-2018, 21:56
Kosmetyki uniwersalnym prezentem.
Cytuj post
03-08-2018, 10:07
Ja długo nie mogłem znaleźć odpowiedniego prezentu dla dziewczyny. Na szczęście trafiłem na stronę Suprizo i znalazłem te prezenty dla dziewczyny. Chciałem wybrać coś oryginalnego, niebanalnego i pasującego do jej gustu i udało się. Wybór jest naprawdę duży a prezenty są personalizowane, więc doskonale dopasowane do osoby obdarowywanej :)
Cytuj post

Szybka odpowiedź