obecnie
5° C
jutro
6° C

Sposób na upierdliwość teściów.

Katarzyna K 6 marca 2017 11:18 7 odpowiedzi 1224 wyświetleń

Napisz odpowiedź
06-03-2017, 11:18
Dlaczego bajki kończą się po ślubie? Mój związek długo nie przetrwa przez teściów. Może macie sposoby na upierdliwą i narzucającą się teściową ,teścia? Chcę być szczęśliwa.
Cytuj post
06-03-2017, 12:08
Mam dosyć nietypowy problem. Co zrobić z teściem złodziejem, przyszedł opiekować się wnukami i podprowadził pewną sumę pieniędzy z barku, w którym były położone. Żona o tym fakcie doskonale wie, bo wróciliśmy razem z kina i to Ona zauważyła brak kasy ja byłem świadkiem. Teraz próbuje na wszelkie sposoby bronć tatusia złodzieja. Co mam zrobić.
Cytuj post
06-03-2017, 12:49
Antonio napisał:
Teraz próbuje na wszelkie sposoby bronć tatusia złodzieja. Co mam zrobić.
Kopnij w dupę żonę, jak jej tatuś jest złodziejem, który okrada własne dziecko. To nie wiadomo co wyhodował, jak masz okazję to się odepnij od tej patologii. Chłopie, w coś ty się wpakował?
Cytuj post
15-03-2017, 18:43
Mój teść to zwykły idiota, w swoich kręgach uważany był za wielkiego znawcę piwa. Postanowiłem udowodnić ponad wszelką wątpliwość, że jest to zwykły zawodowy pijak. Sposób jest banalnie prosty, wystarczy dać dziadowi przeterminowane piwo i obserwować najważniejsze, jego degustację przez obiekt eksperymentu, najczęściej biegunka jest efektem. Dziad niczego nie zauważył, nawet nie sprawdzał daty ważności. Teściowej lubię podać, ciasteczka do kawy na talerzyku z którego konsumuje mój pies. Biedna psina biega i skacze wokół teściowej jak opętana przez diabła, mina teściowej jest bezcenna.
Cytuj post
19-03-2017, 19:19
Nie ma nic lepszego jak bzykanie żony tak żeby teściowa słyszała. I to jej wściekłe spojrzenie z rana.
Cytuj post
22-03-2017, 16:11
Teściowie, podczas remontu mieszkania chyba nie zauważyli, że znalazłem rozneglizowane zdjęcia z czasów świetności teściowej, oj, ileż tego mieli. Przy okazji poznałem kilka sekretów rodzinnych. Niech mnie tylko wkurza.
Cytuj post
19-07-2017, 10:16
O Matko! Masakra! Ja mam tylko teściową bo teść umarł ale u niej na pewno takich rarytasów bym nie znalazła.
Cytuj post
12-08-2017, 10:04
Mamusia i tatuś żony posiadają psa, za którego nie płacą podatku. Czy można ich jakoś zadenuncjować i do kogo wnieść skargę? Waszym zdaniem Czy można usprawiedliwić tatusia żony, którzy notorycznie zastawia mi wyjazd z parkingu swoim starym Volkswagenem z premedytacją i z czystą złośliwością.
Cytuj post

Szybka odpowiedź