obecnie
10° C
jutro
15° C

Banda - zjebów spod Gondoli?

Żmija 15 września 2019 19:30 16 odpowiedzi 2234 wyświetleń

Napisz odpowiedź
15-09-2019, 19:30
A czemu nikt nie pisze o tym jak pod nosem Stalowowolskiej Policji, lokalna okoliczna patologia skatowała młodego człowieka za to że zwrócił im uwagę żeby nie spożywali alkoholu obok placu zabaw dla dzieci, i który stanął w obronie rodziny? Trzech bandziorów i on jeden. Jakoś cisza o tym w mediach ani Stalówka eu, Stalówka net ani Stalowe miasto. Ochroniacie tych padalców? Piszecie o pierdołach, a o takiej patologi nie napiszecie aby ostrzec innych przed takimi patologicznymi zjebami. Żenada i tyle! Dziwi mnie fakt że ta sprawa nie jest nagłaśniana!
Cytuj post
15-09-2019, 19:54
Żmija napisał:
A czemu nikt nie pisze o tym jak pod nosem Stalowowolskiej Policji, lokalna okoliczna patologia skatowała młodego człowieka za to że zwrócił im uwagę żeby nie spożywali alkoholu obok placu zabaw dla dzieci, i który stanął w obronie rodziny? Trzech bandziorów i on jeden. Jakoś cisza o tym w mediach ani Stalówka eu, Stalówka net ani Stalowe miasto. Ochroniacie tych padalców? Piszecie o pierdołach, a o takiej patologi nie napiszecie aby ostrzec innych przed takimi patologicznymi zjebami. Żenada i tyle! Dziwi mnie fakt że ta sprawa nie jest nagłaśniana!


Co się ciskasz, tak wygląda dzisiejsza znieczulica w naszym kraju. W biały dzień w zasadzie Centrum miasta, i ok. 150 metrów od Komendy Policji. Ookładali człowieka metalowym prętem, i z rozbiegu kopali w głowę i łamali nogę, a to wszystko przy aplauzie balkonowej widowni z okolicznego bloku, to się w głowie nie mieści! Wstyd gapiów było w c**j, a nikt nie pomógł, c**j wam w d**ę zesraliście się ścierwa jak katowali człowieka, w biały dzień prawie zabili chłopa! To miasto z każdym rokiem jest coraz bardziej patologiczne.
Cytuj post
15-09-2019, 21:44
Pamiętam jak Pan Lucjusz Nadbereżny, piał z zachwytu nad tym jak to monitoring zwiększy bezpieczeństwo w naszym mieście. I nagle okazuje się, że kilkanaście metrów od komendy policji, w jednym z 4 - rech miast w Polsce z tak wypasionym monitoringiem, i na dodatek patrolowanym przez Pana Lucjusza Nadbereżnego, na hulajnodze w biały dzień dochodzi do takich sytuacji.
Cytuj post
15-09-2019, 22:16
Dzięki Bogu chłopak przeżył ale teraz widzę jak to miasto zeszło na psy. Jeden z tych skórwysynów siedział za molestowanie kobiet, więc sami oceńcie czy było by wam takiej k***y szkoda gdyby dostał kosą w nerę, czy nie, skoro pudło niczego go nie nauczyło.W pudle jest: telewizorek, jest siłownia, jest konsola do gier, papieroski, nawet dragi można dostać, więc jakie to wiezienie, i jaka resocjalizacja się do k***y nędzy pytam co? Miesięczny koszt utrzymania 1 osoby w zakładzie karnym to jakieś 3 150 zł, roczny ok. 37 800 zł. To teraz będziemy jeszcze te k***y z podatków utrzymywać.
Cytuj post
15-09-2019, 23:27
Co polecacie do ochrony? Paralizator ,mini paralizator ,gaz pieprzowy ,a może jakieś inne akcesoria?
Cytuj post
15-09-2019, 23:54
W tym bloku przy Gondoli i ulicy Okulickiego to same patusy mieszkają. Swego czasu szalał tam szajbus który jak wypił to małpiego rozumu dostawał po pijaku wybił trzy szyby zespolone w klatce schodowej oraz szybę zbrojoną w drzwiach wejściowych. Aż strach pomyśleć co by było jakby wciągnął jakieś prochy. Potrafił terroryzować mieszkańców. A ile razy trafiał na komendę i po kilku min. go wypuszczali.
Cytuj post
16-09-2019, 00:11
kuku napisał:
W tym bloku przy Gondoli i ulicy Okulickiego to same patusy mieszkają. Swego czasu szalał tam szajbus który jak wypił to małpiego rozumu dostawał po pijaku wybił trzy szyby zespolone w klatce schodowej oraz szybę zbrojoną w drzwiach wejściowych. Aż strach pomyśleć co by było jakby wciągnął jakieś prochy. Potrafił terroryzować mieszkańców. A ile razy trafiał na komendę i po kilku min. go wypuszczali.


Tak, co w tym dziwnego? Jak Arturek roz**bał się na tamtejszą klimę. To go wypuszczali.
Cytuj post
16-09-2019, 13:22
Kasper napisał:
Tak, co w tym dziwnego? Jak Arturek roz**bał się na tamtejszą klimę. To go wypuszczali.


Kasper ku**wo nie masz pojęcia o czym piszesz. A dodając komentarze dowiedźcie się dokladnie i piszcie wtedy.
Cytuj post
16-09-2019, 13:44
Pati napisał:
Co polecacie do ochrony? Paralizator ,mini paralizator ,gaz pieprzowy ,a może jakieś inne akcesoria?


Jestem znanym Ekspertem politologiem, tylko że bezrobotnym, co prawda. Gaz pieprzowy bym odradzał, Osoby które naturalnie lubią jeść duże ilości ostrych potraw są mniej podatne na gaz pieprzowy. Osobiście przechylam butelkę 0.7 litra za 88,99 zł. Jacka Danielsa kupionego Koniaczowie, obok Szówska. I po tym gaz pieprzowy na mnie nie działa. Muszę się też pochwalić że wysyłałem CV do polskiego (SWW), niemieckiego (BND), amerykańskiego (CIA) i izraelskiego (Mossad) wywiadu. Wszyscy chętnie biorą informacje, ale nikt nie chce mi zapłacić ani mnie zatrudnić. Podejrzewam że pracują tam kliki "po znajomości". Załatwiał wujek albo ciocia. Szefowa unijnego dyplomacji - Signora Mogherini - też nie odpisuje. Co ona robi? Za co bierze pieniądze, żeby pilnować mail'a i odpisywać.

Dzisiaj świat wywiadu wojskowego żyje sprawą ataku irańskich dronów na saudyjskie rafinerie ropy naftowej.
Użyto bardzo zaawansowanych dronów, opartych na konstrukcji amerykańskiego RQ-170 "Sentinel".
Z kolei RQ-170 jest oparty na technologii stealth* z bombowca B-2 "Spirit".
Saudyjskie radary - bardzo nowoczesne, bo kupione oczywiście od USA - do samego końca nie wykryły nadlatującej grupy dronów.

* - termin ten oznacza ogół rozwiązań technologicznych które ograniczają wykrywalność statku powietrznego przez systemy obrony przeciwlotniczej (zarówno radary jak i skanery podczerwieni).
Cytuj post
16-09-2019, 17:21
Nachcik! napisał:
Jestem znanym Ekspertem politologiem, tylko że bezrobotnym, co prawda.


Znanym z czego? Z pierdolenia bzdetów na forach?
Strzeliłeś sobie już baranka w ścianę czy trzeba ci pomoc Tomaszu?
Znany to ty jesteś Tomaszu, z pierdolenia głupot, bezrobotny bo jesteś niedorozwinięty umysłowo!
A różnice między wódka a Whisky są spore a Jack Danielsem, i jest przereklamowanym syfem dla plebsu ;)
Zresztą jak każdy inny alkohol szkodzi na łeb, a w twoim wypadku już nie ma na co nawet!
Cytuj post

Szybka odpowiedź