obecnie
11° C
jutro
15° C

Opozycja - Stalowa Wola.

obiektywny 15 lipca 2017 10:17 50 odpowiedzi 933 wyświetleń

Napisz odpowiedź
04-08-2017, 11:55
Stop! napisał:
Największe SUKCESY stalowowolskiej opozycji!!! Panie Renata Butryn i Małgorzata Czwarno - Sieroń specjalistki w sadzeniu jednego drzewka. LANS. Potem tłuczenie kanisterkiem o paliwa, a sama PO tą opłatę podniosła. LANS. Nabożeństwo ze świeczkami pod Sądem Rejonowym w Stalowej Woli w obronie niezwykłej kasty ludzi i dowiezienie większości ludzi z Tarnobrzega, Sandomierza i okolic. A ta procesja że świeczkami. LANS i dno kompromitacji. Natomiast konferencja o sprawach HSW.S.A to LANS? I kompletny odjazd. Kibicowałem opozycji, ale to co się odpierdala z udziałem tych dwóch kobiet, to nie mam słów.

Próbują się promować przed wyborami do samorządu licząc na krótką pamięć mieszkańców naszego miasta. Więc taka jest cała prawda jeśli ktokolwiek z tej totalitarnej opozycji wystartuje w wyborach do samorządu dostanie taki łomot że całe miasto będzie z nich miało wielki ubaw. Im więcej ta śmieszna opozycja będzie knuć przeciwko naszemu miastu tym szybciej zniknie z naszego terenu.
Cytuj post
05-08-2017, 08:59
Ten różowo-biały hejt Pań Renaty Butryn i Małgorzaty Czwarno - Sieroń z nasiadówką w HSW S.A., to taki sam kabaret jak pod Sądem Rejonowym w Stalowej Woli, tych pseudo opozycjonistów. To właśnie dzięki tym dwóm inteligentnym inaczej paniom i Dariuszowi Przytułę oraz Robertowi Fili. PEŁO zniknie z politycznej mapy naszego miasta. Kiedy byli przy korycie nic dla naszego miasta nie zrobili ani dla HUTY i oni dziś chcą się wypowiadać na temat naszej HUTY to są HIMALAJE HIPOKRYZJI. PEŁOWCY żebyście dzień i noc powtarzali te swoje wyssane nie wiadomo skąd brednie, to i tak wszyscy będą się z was PEŁOWCY śmiać. HEJTERZY z PEŁO, precz z naszego miasta. W Stalowej Woli nie ma miejsca dla skorumpowanej PO. To partia przegranych polityków co niczym się dla miasta i Polski nie zasłużyli. POra odejść i ustąpić miejsca tym co chcą dobrej zmiany!
Cytuj post
05-08-2017, 12:51
PO, KOD, SLD i Nowoczesna to partie starzejących się japiszonów z początku lat 90-tych XX wieku. Nikt uczciwy nie jest w stanie identyfikować się z tymi partiami. Zero pomysłu na Polskę i rozwiązywania problemów zwykłych ludzi, a jedyny cel to prymitywna walka z PiSem.
Cytuj post
05-08-2017, 13:20
Stanley napisał:
PO, KOD, SLD i Nowoczesna to partie starzejących się japiszonów z początku lat 90-tych XX wieku. Nikt uczciwy nie jest w stanie identyfikować się z tymi partiami. Zero pomysłu na Polskę i rozwiązywania problemów zwykłych ludzi, a jedyny cel to prymitywna walka z PiSem.

Do Stanley, popieram pana na 100 procent i proszę o więcej takich mądrych komentarzy, niech polityczne lemingi wiedzą że nie mają co szukać w POLSCE. Jedyne koryto które im zostanie, po kolejnych wyborach do władzy w POLSCE. To będzie lizanie dupy grzybom z Unii Europejskiej, ale pomału i tą melinę rozwali, niejaki Donaldinio i komisarz Bieńkowska.
Cytuj post
05-08-2017, 13:41
wyborca napisał:
Szkoda, że Pani Renata Butryn nie przypomina co to Donald Tusk obiecał Stalowej Woli i Hucie, gdzie była jak z Huty wyrzucano ludzi na bruk? Gdzie było prawo gdy traktowano pracowników jak zdezelowane przedmioty? Jakim prawem wydłużono wiek emerytalny, jak nie można dopracować nawet do emerytury. Kto pozwolił na zagarnięcie naszych własnych pieniędzy z OFE, czy ktoś nas pytał o zgodę. O jakiej demokracji mówi Renata Butryn! . Nie chce już pamiętać, przez zwykłe roztargnienie, czy udzieliło się zaburzenie pamięci? Idiotów widzę z PO, KODu i Nowoczesnej w Stalowej Woli nie brakuje - na szczęście to tylko garstka ludzi. Bez odbioru bo z kretynami nie dyskutuję!

Wystarczy pamiętać, co zrobila dla Nas pani Renata Butryn, i za czym głosowała. Wyzysk i eksploatacja do 67 lat, skok na kasę zgromadzoną w OFE, 6-cio latki, GMO, za sprzedażą lasów była, vat 23%, przeciwna wyższej kwocie wolnej od podatku itd..
Cytuj post
05-08-2017, 14:03
Na wszystkich rebeliantów (opozycjonistów) z PO, KODu i Nowoczesnej, czekają taczki z ustalonym kierunkiem na Kacze Doły. No chyba, że pojawi się Jarosław Kaczyński, żeby was wyzwolić.
Cytuj post
06-08-2017, 14:48
Ale po tym co odpierdala PO, KOD i Nowoczesn w Stalowej Woli od kilku tygodni. To pójdę i SPECJALNIE na odwrót będę głosował. Przeciwko Reni Butryn i wszystkim tym którzy te szopki odpieprzaja. Pod CPNem, pod Sądem i teraz. Także Pani Reniu Butryn może sobie Pani podziękować, zagłosuję na Lucjusza Nadbereżnego. Przekonała mnie Pani skutecznie do tego.
Dalej sobie te spektakle urządzajcie. Ja tego nie kupuję!
Cytuj post
06-08-2017, 15:06
Osobiście jestem za Robercikiem Filą vel "Gęstym Włosem". Daruśiem Przytułą vel "Przytulasen" oraz Jurkiem Flokiem vel "Benito".
Cytuj post
12-08-2017, 17:41
kika napisał:
Jurkiem Flokiem vel "Benito".

Kim jest ten czlowiek? W swoich wypowiedziach atakuje i rozlicza pana prezydenta Lucjusza Nadbereżnego. No to ja się pytam, co zrobił dla naszego miasta zarozumiały Jerzy "Duce" Florek. Odpowiedź brzmi: NIC. Nie chcę wam nic mówić, ale Jerzy "Duce" Florek próbuje jak może, się tylko wylansować i wypłynąć jako lokalny polityk, nawet gdyby mu się to udało, chociaż w to wątpię i tak nic nie zrobi dla naszego miasta. Parę lat wstecz nazywany byłby „delfinem na dworze Tuska”. Dziś ów „delfin” pod sztandarami Petru z pewnością zatonie jak Titanic.
Cytuj post
12-08-2017, 23:48
ja bez trybu napisał:
Kim jest ten czlowiek? W swoich wypowiedziach atakuje i rozlicza pana prezydenta Lucjusza Nadbereżnego. No to ja się pytam, co zrobił dla naszego miasta zarozumiały Jerzy "Duce" Florek. Odpowiedź brzmi: NIC. Nie chcę wam nic mówić, ale Jerzy "Duce" Florek próbuje jak może, się tylko wylansować i wypłynąć jako lokalny polityk, nawet gdyby mu się to udało, chociaż w to wątpię i tak nic nie zrobi dla naszego miasta. Parę lat wstecz nazywany byłby „delfinem na dworze Tuska”. Dziś ów „delfin” pod sztandarami Petru z pewnością zatonie jak Titanic.

Proszę spojrzeć na jego wyraz twarzy podczas konferencji, manifestacji, gdzie uśmiech, gdzie życzliwość. Ściśnięte poślady i tyle.
Cytuj post

Szybka odpowiedź