obecnie
13° C
jutro
15° C

Opozycja - Stalowa Wola.

obiektywny 15 lipca 2017 10:17 54 odpowiedzi 4971 wyświetleń

Napisz odpowiedź
26-08-2017, 14:38
Pań Renato Butryn jak ty śmiesz pokazywać się ludziom, po tym co twoja formacja przez 8 lat robiła. Polskę mieli za nienormalność, Państwo było teoretyczne, Polska to H...j D...pa i kamieni kupa itd. Dzieci chodziły głodne do szkoły bo nie było na nic pieniędzy bo było pozwolenie na kradzież Vatu ponad 200 mld zł. Ludzi mieliście daleko w D...pie. Liczyły się tylko bale i spotkania u Sowy na koszt podatnika. Sprzedaliście zakłady pracy i za to wasz Guru dostał stołek w Brukseli. A Bieńkowska mówiła że za 6 tyś.zł to głupce tylko pracują itd. Obecnie są pieniądze dla dzieci ,kraj się rozwija budżet jest na plusie za pól roku ,a wasz był zawsze nowelizowany po pół roku. Czy jeszcze coś dodać? Chyba to że ty jako była posłanka masz Honor tam gdzie kura s...a.
Cytuj post
23-02-2018, 13:05
nowoczesna może nam buty czyścić. Frekwencja na spotkaniu z posłem .nowoczesnej Adamem Szłapką, odzwierciedla stopień poparcia dla nowoczesnej w Stalowej Woli .
Cytuj post
23-02-2018, 13:18
ja ich znam napisał:
nowoczesna może nam buty czyścić. Frekwencja na spotkaniu z posłem .nowoczesnej Adamem Szłapką, odzwierciedla stopień poparcia dla nowoczesnej w Stalowej Woli .

Widać że przyjazd posła Nowoczesnej zdenerwował wielu. To dobrze, bo znaczy że jest obawa, że wybory w StW może wygrać ktoś nowy.. To dobrze, że są ludzie trzeźwo patrzący na sytuację kraju i naszego miasta, regionu. Nie sondaże są tu najważniejsze czy frekwencja na sali, ale fakt że są ludzie, którzy chcą zmian...prawdziwych dobrych zmian. Nie patrzeć na hejt tylko działać, a ludzie w końcu zrozumieją i poprą.
Cytuj post
23-02-2018, 15:23
Na spotkaniu z posłem .Nowoczesnej Adamem Szłapką, suma prowadzących i fotoreporterów jest większa, niż widzów. To jest jakiś totalny cyrk!
Cytuj post
04-03-2018, 16:04
Hał, hał, hał. Kwik, kwik, kwik. Gdzie jest PełO, Nowoczesna, KOD i cała śmieszna opozycja ze Stalowej Woli, nie wie nikt.
Cytuj post

Szybka odpowiedź