obecnie
2° C
jutro
3° C

Co czytacie i co polecacie innym?

Czytelniczka 26 sierpnia 2017 00:57 12 odpowiedzi 916 wyświetleń

Napisz odpowiedź
28-08-2017, 17:15
Dorosły napisał:
Co w dzisiejszych czasach czytają nastolatki? Jaka książkę byście polecili na prezent dla 16 letniego chłopaka?

Myślę że wszyscy młodzi ludzie znają losy Harry Pottera, jak nie z książki to z filmu. Więc może ta pozycja wydawnicza www.taniaksiazka.pl/ksiazka/harry-potter-i-przeklete-dziecko-joanne-kathleen-rowling Będzie dobrym pomysłem na prezent dla młodego człowieka. Są tu dalsze losy Harry i jego przyjaciół. nie jest to jednak typowa książka, tylko książkowa wersja sztuki teatralnej.
Cytuj post
12-10-2017, 14:02
A lubicie thrillery. Jeśli szukacie czegoś mocnego to polecam książkę www.taniaksiazka.pl/zlotko-c-j-skuse-p-904795.html Wydawało by się że to niewinna kobieta, pracująca, mająca przyjaciół. Nikt by nie podejrzewał że to groźna morderczyni.
To nie jest lektura "słabych" kobiet.
Cytuj post
18-10-2017, 14:23
Ja bardzo lubię czytać i mimo tego, że mam dużo pracy i obowiązków, zawsze wygospodaruję czas na jakąś książkę :) Obecnie czytam książkę „Dieta dla aktywnych. Paleodieta” autorstwa Lorena Cordaina i Joego Friela wyd. Buk Rower :) Interesuję się zdrowym trybem życia a ta książka mnie bardzo zaciekawiła ze względu na to, że przedstawia wyjątkowość diety naszych przodków. Jest to uzupełnienie wiedzy dietetycznej. Z tego względu książka przeznaczona jest raczej dla osób mających o niej jakieś pojęcie a nie dla początkujących. Bardzo podoba mi się to, że już na samym początku książki autorzy zmierzają się z kontrargumentami dotyczącymi paleodiety. Jestem aktualnie w połowie jednak już mogę powiedzieć, że książka naprawdę jest warta przeczytania :)
Cytuj post

Szybka odpowiedź