obecnie
2° C
jutro
3° C

Pedofil w Rozwadowie.

127.0.0.1 14 października 2017 21:09 28 odpowiedzi 9089 wyświetleń

Napisz odpowiedź
15-10-2017, 16:25
To nie bujda. To prawda. Wiem o tym bo spotkało to koleżanki mojej córki. Jak nie wiecie to nie pitolcie. Zwyrodnialcy krążą koło nas więc nie ignorować tylko tępić.
Cytuj post
15-10-2017, 16:44
Ten pedofil istnieje na prawdę bo w Rozwadowie pod szkołą chciał wziąść dwie dziewczynki do samochodu ale nauczyciele na to nie pozwoliły
Cytuj post
15-10-2017, 17:14
kicia napisał:
Ten pedofil istnieje na prawdę bo w Rozwadowie pod szkołą chciał wziąść dwie dziewczynki do samochodu ale nauczyciele na to nie pozwoliły

Zgłośily nauczycielki sprawę na Policję?
Cytuj post
15-10-2017, 17:56
aaaaa napisał:
To nie bujda. To prawda. Wiem o tym bo spotkało to koleżanki mojej córki. Jak nie wiecie to nie pitolcie. Zwyrodnialcy krążą koło nas więc nie ignorować tylko tępić.

Proszę o konkretne dowody na istnienie pedofila, zdjecia mile widziane :) Podaj swoje imię i nazwisko, to zweryfikujemy twoje rewelacje. Uważaj co mówisz i piszesz, anonimowość nie istnieje. Rozpowszechnianie plotek grozi więzieniem.

kicia napisał:

To mam prośbę o podanie imienia i nazwiska nauczycieli i szkoły w której taki incydent miał miejsce oraz dokładną datę.
Cytuj post
15-10-2017, 18:16
rower napisał:

Niby co, niby jak, niby gdzie, niby kogo? Prawo nie przewiduje kary dla nikogo za zaczepianie, nagabywanie!
Cytuj post
15-10-2017, 19:54
Czytelniczka napisał:
rower napisał:
Niby co, niby jak, niby gdzie, niby kogo? Prawo nie przewiduje kary dla nikogo za zaczepianie, nagabywanie!

A Stalking?
Cytuj post
16-10-2017, 15:33
Coś przycichło w temacie i samonakręcająca się spirala strachu, opadła :-)
Cytuj post
16-10-2017, 17:13
Obserwator napisał:
Coś przycichło w temacie i samonakręcająca się spirala strachu, opadła :-)
Wszelkiej maści pożyteczni idioci zaczęli tropić i podążać śladem pedofila po stalowowolskich kościołach i we wszelkich galeriach handlowych.
Cytuj post
18-10-2017, 21:21
I znowu się zaczyna.

Obrazek
Cytuj post
18-10-2017, 22:30
Gówno prawda z tym pedofilem. Ktoś nakręca i chce wywołać panikę oraz zastraszyć lokalne społeczeństwo. Stosowne czynności już są prowadzone, ktoś się mocno zdziwi jak stanie przed obliczem prokuratora i beknie za rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd informacji.
Cytuj post

Szybka odpowiedź