obecnie
3° C
jutro
10° C

Kino Helios - Stalowa Wola.

Kinomaniak. 17 lutego 2018 12:02 11 odpowiedzi 7302 wyświetleń

Napisz odpowiedź
17-02-2018, 12:02
Witam jakie macie opinię na temat tego kina i filmów.
Cytuj post
22-09-2018, 21:54
mokasyn napisał:
Czy tam jest tak zawsze?


Bardzo prawdopodobne że Szechter bąka puścił wszak to jego kino. W Stalowej Woli są tradycyjne normalne kina, ale jak ktoś chce nowoczesnego, galeryjnego bo taka moda, to nie narzekać!
Cytuj post
22-09-2018, 22:05
Potwierdzam. Byłem kilkakrotnie, i za każdym razem śmierdziało. Na zewnątrz i w środku.A jak włączą nawiewy powietrza, to wieje obornikiem. Lokalizacja, sąsiedztwo była inwestorom doskonale znana, brak odpowiednich filtrów to ich zaniedbanie.
Cytuj post
22-09-2018, 22:19
A mnie ch… strzela na to że można tam żarcie wnosić z zewnątrz. Co za bydło… Myślałem profesjonalne kino, w końcu będzie można film kulturalnie obejrzeć… a tu ni ch...
Cytuj post
22-09-2018, 22:28
Wybierałem się na film Kler! Czytajac wasze opinię bardzo mocno sie nad tym zastanawiam bo nie chcę wąchać smrodów.
Cytuj post
31-10-2018, 18:54
trmbsz napisał:
Dla mnie nic nie zastąpi klimatu Ballady i Wrzosu.


To nasze kultowe kino. Zamykają kino Balladę w Centrum miasta, i cieszą się że jest drugie w krzakach przy śmierdzialni czyli oczyszczalni miejskiej to absurd. Wierzyć się nie chce... Proponuję w Balladzie utworzyć jakieś muzeum na cześć łaskawie nam panującego Lucjusza... Najważniejsze problemy Stalowej Woli takie jak hałas i smród są całkowicie ignorowane... Żegnaj Ballada [*][*][*].
Cytuj post
31-10-2018, 19:10
Już Andrzej Szlęzak miał plany co do Ballady, szkoda że własciciele zdecydowali się na taki krok, no ale skoro plebs wybrał kino Helios przy galerii Vivo to się nie ma co dziwić. Takie obiekty jak kino Helios powinny być w centrum miasta a nie na wygwizdowie gdzie zimą trzeba autem jechać. Helios nie powinien dostać zgody na lokalizację koło Vivo, tam powinien być porządny market budowlany, którego w mieście bardzo brakuje. za to liczba kin juz została zweryfikowana przez rynek. Szkoda tylko ze padło na Balladę.
Cytuj post
31-10-2018, 19:20
To skandal. PiSowcy tacy niby przywiązani do tradycji, historii i kultury, a nam się zabiera jedno z nielicznych w tym miasteczku takich miejsc, które było zawsze i które łączy pokolenia. Nie dla likwidacji Ballady. Pamiętam czasy kiedy za dzieciaka za zgniłej komuny rodzice nie katowali mnie w weekendy kościołem tylko brali na niedzielne teleranki w tym kinie. Szkoda że to przeminęło. Ehh tamte czasy, tamta Polska wersja muminków oraz inne bajki i to kino na zawsze pozostaną w moim sercu.
Cytuj post
31-10-2018, 19:31
Opozycjo. A może zróbicie strajk w obronie kina Ballady i nieistniejącego już kina Poloni. Świeczek nie wolno mieć. Ale kartony i bluzy z napisem Konstytucja tak.
Cytuj post
31-10-2018, 19:47
Boli mnie bardzo ze zamyka się kino które od dzieciństwa pamiętam. Ale jak ludzie wolą topić kasę w śmierdzacym oczyszczalnią kinie Helios to niestety ich wybór. Na koniec niech odpowie sobie każdy na pytanie: Kiedy był ostatnio w Balladzie, a ile w tym czasie w michnikowym multipleksie przy galerii handlowej Vivo
Cytuj post

Szybka odpowiedź