obecnie
9° C
jutro
9° C

Targ Staroci na Rozwadowskim Rynku.

Ziomek StW 17 maja 2018 19:38 5 odpowiedzi 6723 wyświetleń

Napisz odpowiedź
17-05-2018, 19:38
W nadchodzącą niedzielę zrobimy zakupy. W godzinach od 8:00 do 15:00 w Rozwadowie spotykają się miłośnicy antyków, kolekcjonerzy, pasjonaci i handlarze starociami. Co Wy na to?
Cytuj post
17-05-2018, 20:48
anonimowy napisał:
Bardzo dobry pomysł! Zamiast do sklepów i galeri ,wieśniaki ze Stalowej Woli i okolic ,zjadą się swoimi złomami do Rozwadowa ,aby się polansować!


Posłuchaj GAMONIU jak byłeś malutki to chyba piłeś mleko prosto od Krowy i jesteś taki głupi jak ten Byk co tę Krowę zrobił.
Cytuj post
17-05-2018, 21:13
Wieśniaki którym kultura jest obca będa zawsze psioczyć. To nie dla was to spotkanie z Historią, pasjonatami i kolekcjonerami. Dla was niedlugo zostanie otwarty w centrum wielowśi chlew żebyście widzieli swinie nie tylko w odbiciu lustrzanym.
Cytuj post
19-05-2018, 13:50
Jescze dzisiaj noc muzeów jest w Rozwadowie
Cytuj post
21-05-2018, 00:33
E.S. napisał:
Frekwencja dopisała. Za nami II - gi Rozwadowski Targ Staroci!!! Z niecierpliwością czekam na kolejny. Miałem możliwość poznania wielu ciekawych ludzi, a przede wszystkim ubiłem małe interesy.


Nasi Stalowowolscy łowcy okazji i handlarze starociami to zwykli debile i zostało stwierdzone, że wśród nich jest dużo konfidentów. Tylko pilnują się nawzajem i donoszą na siebie na psiarnię. Ja ostrzegam bo miałem niestety przykrą przygodę z tymi ćwokami, mało tego próbowali mi wcisnąć szajs i wmawiać że to unikat. Dobrze, że wśród znajomych znalazł się ktoś, kto w porę mnie ostrzegł. Niestety są ludzie, którzy żerują na tym, że ktoś jest mniej lub wcale niedoświadczony i nie zna się na pewnych rzeczach. Często niestety to wykorzystują.
Cytuj post
11-07-2018, 23:15
Przynajmniej raz w miesiącu Rozwadów tętni życiem.
Cytuj post

Szybka odpowiedź