obecnie
18° C
jutro
26° C

Hutnik II.

Dzierżawca! 16 lipca 2018 22:34 14 odpowiedzi 686 wyświetleń

Napisz odpowiedź
18-07-2018, 20:56
Nie jestem zwolennikiem żadnego zarządu... tym bardziej nie jestem zwolennikiem "chciwych komisarzy". Jeżeli były robione "przekręty", a wy o tym wiedzieliśćie, to trzeba było temat zgłosić Prokuraturze. Zrobiliście tak? A pisać przypuszczenia, to potraficie ładnie.
Cytuj post
18-07-2018, 21:01
Siwek napisał:
Nie jestem zwolennikiem żadnego zarządu... tym bardziej nie jestem zwolennikiem "chciwych komisarzy". Jeżeli były robione "przekręty", a wy o tym wiedzieliśćie, to trzeba było temat zgłosić Prokuraturze. Zrobiliście tak? A pisać przypuszczenia, to potraficie ładnie.

Do swojego gniazda się nie sra, to tak jakbyś nie wiedział, nie takie przekręty robią w Polsce i winnych nie ma, ale dobrze że ich wypieprzyli, prawda jest taka że na niczym się nie znali i nagrody sobie sami przyznawali, zabawa była ale się skończyła. Dobrze że w porę tę zabawę ktoś przerwał i tyle!
Cytuj post
22-07-2018, 18:55
Dzisiaj na stronie hutnik2.pl przeczytałem komunikat od "komisarzy", że za wykonaną elektryfikację /1,5 roku temu/ mam dokonać dodatkowej dopłaty. Ja mam umowę podpisaną o dokonanych opłatach związaną z podłaczeniem energii elektrycznej do altanki. Dla mnie temat jest dawno załatwiony. Czy prawo w Polsce działa wstecz? Co jest grane? Nie kumam zupełnie. Czy Wy coś wiecie więcej na ten temat?
Cytuj post
22-07-2018, 19:02
Wczorajsze zebranie to zbiór starych dziadków. Nawzajem się pozgłaszali, nawzajem powybierali, krzyczeli, wrzeszczeli na siebie, na zarząd komisaryczny. Jedna młoda kobieta weszła do zarządu. Czy oni wszyscy znają się na przepisach, na przetargach, na finansach? Praca w zarządzie jest bardzo trudna. Czy oni zdaja sobie sprawe z tego, ze dokonczenie elektryfkacji bez srodkow finansowych nie bedzie łatwe? A inne sprawy? Więcej nie będe chodził na takie spotkania, bo to strata czasu.
Cytuj post
22-07-2018, 19:11
Jerzy Augustyn w zarzadzie, śmiech na sali! No to macie czas do końca roku na podłączenie prądu. Sobie za darmo podłączyliście oszuści za dużo niższe pieniądze i reszcie z waszych sektorów. Jeżeli tego nie zrobicie do końca roku działkowcy zgłaszają sprawę na Prokuraturę z pozostałych sektorów. 3 lata już minęło od zaliczki oszuści gdzie te setki tys. zł?
Cytuj post

Szybka odpowiedź