obecnie
22° C
jutro
22° C

Ogłoszenia ze Stalowej Woli i okolic

Termin ważności tego ogłoszenia upłynął 30 grudnia 2023 o godzinie 13:25. Istnieje prawdopodobieńswo iż ogłoszenie nie jest już aktualne. W dalszym jednak ciągu możesz skontaktować się z ogłoszeniodawcą.

Telefoniczna obsługa klienta/ praca w biurze

Numer ogłoszenia: 964

Opis ogłoszenia:

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i szukasz nowego wyzwania, które pozwoli Ci wykorzystać swoje umiejętności?
A może chcesz zdobyć nowe skille i doświadczenie?

Mamy dla Ciebie doskonałą okazję - dołącz do naszego zespołu w roli Sprzedawcy.

Lokalizacja: Stalowa Wola

Przed rozpoczęciem pracy prowadzimy szkolenie, za które płacimy!

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie, w renomowanej firmie działającej na rynku ponad 30lat

· Profesjonalne szkolenie wprowadzające, które przygotuje Cię do efektywnej pracy

· Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii sprzedażowych bez górnego limitu - stawka gwarantowana 25,50zł/h brutto przy pełnym wymiarze godzin w miesiącu.

· Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich preferencji, lub NAUKI.

· Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy, zdobycie nowych umiejętności.

· Możliwość pracy zdalnej przy osiągniętej samodzielności oraz dobrych wynikach sprzedażowych (po około 3 msc. pracy).

Wymagania:

· Dyspozycyjność minimum 120h w miesiącu.

· Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami.

· Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

· Motywacja do osiągania wyników sprzedażowych.

· Znajomość podstawowych narzędzi komputerowych.

· Umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

· Obsługuj połączenia wychodzące do obecnych Klientów.

· Doradzaj w zakresie oferowanych usług.

· Przedstawiaj zalety produktu i rozbudzaj ciekawość klientów.

· Postępuj zgodnie ze skryptami, zasadami i procedurami, aby utrzymać spójną jakość obsługi.

· Stale aktualizuj swoją wiedzę o naszych produktach, usługach i promocjach, aby skutecznie doradzać klientom.

· Współpracuj z członkami zespołu, aby osiągać założone cele.

Aby aplikować, wyślij swoje CV w odpowiedzi na zamieszczona ofertę pracy.

Dane kontaktowe:

605735492
Stalowa Wola

Inne portale ogłoszeniowe:

Dodatkowe informacje:

Wystawiono: 16.11.2023
Koniec: 30.12.2023, 13:25
4600 zł