Forum

Forum » Polityka

Konferencje, śmiesznej Stalowowolskiej opozycji.

 • czekamy

  W co oni tak naprawdę grają? W oPOzycji nastała epidemia strachu! Myślałem, że opozycja skończy się wygłupiać, ale się pomyliłem.

 • Intencje

  Rada Miejska nie może funkcjonować bez Komisji Rewizyjnej, a jej skład wg Ustawy o Samorządzie Gminnym wchodzą przedstawiciele wszystkich klubów działających w Samorządzie. Na dobrą sprawę Komisja Rewizyjna przydaje się władzy wykonawczej tylko raz w roku – podczas głosowania o absolutorium z wykonania budżetu. Termin tego głosowania został odłożony do 29 sierpnia, ale w końcu do niego dojdzie. Bez opozycji w Komisji Rewizyjnej złożenie wniosku o Absolutorium będzie niemożliwe. Nie będzie Absolutorium, będzie Zarząd Komisaryczny w mieście, a nie tak znienawidzony przez SPS prezydent Lucjusz Nadbereżny. Tylko co to oznacza? Że miasto skończy z Wszystkimi Inwestycjami. Komisarz będzie jedynie administrował majątkiem. Do tego chcą nasi totalniacy doprowadzić? Żeby Stalowa Wola się nie rozwijała? Gratuluję Pomysłu!

 • Darek

  Radna Joanna Grobel - Proszowska, apeluje do władz miasta. Już się nie boimy Koronawirusa! Pełny luzik, i społeczeństwo miasta się bardzo „rozluźniło”. Jutro opozycja organizuje konferencję prasową o 11.00 pod Metalowcem.

 • spam

  spamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspam spamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspam spamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspam spamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspam spamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspam spamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspam spamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspam spamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspam spamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspam spamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspam

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność