UKRADLI ZE SKLEPU TABLET, PO GODZINIE WRÓCILI JESZCZE PO TELEFON

Policjanci z Niska interweniowali w związku z kradzieżą sklepową. Doszło do niej w jednym z marketów. Dwóch mężczyzn, po udanym wyniesieniu sprzętu ze sklepu, wrócili aby oglądać telefony dla siebie. Zostali zatrzymani przez obsługę sklepu i przekazani funkcjonariuszom.

W sobotę przed godz.15, policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży sklepowej. Całe zdarzenie zarejestrował monitoring sklepowy. Widać na nim, jak dwaj mężczyźni wchodzą do sklepu, jeden z nich zatrzymuje się przy koszu ze sprzętem elektronicznym i bierze z niego zapakowany tablet. Następnie kieruje się w stronę alejek sklepowych, gdzie czeka na niego kolega. 42-latek próbuje zdjąć zabezpieczenie, ale przeszkadza mu w tym, trzymany w ręce telefon. Podaje go 25-letniemu koledze, który chowa tablet za gumką w spodenkach, a zabezpieczenie odkłada na półkę. Następnie obaj wychodzą ze sklepu.

Obsługa sklepu znalazła pozostawione zabezpieczenie. Odtworzono monitoring, na którym widać było przebieg kradzieży. Chwilę później mieszkańcy Niska wrócili do sklepu, aby oglądnąć telefony dla siebie. Pracownicy sklepu od razu rozpoznali sprawców i zamknęli sklep. Na miejsce wezwali policję.

Sprawcy zostali zatrzymani i przewiezieni na komendę. Niestety skradziony tablet został już sprzedany za 150 zł. 

 

/KPP Nisko

25-08-2020 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność